Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Masaż Tajski dla Dwojga | Warszawa

W dawnych czasach, masaż tajski przeznaczony był wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dzisiaj każda z nas może pozwolić sobie na taki luksus. Doświadcz błogiego odprężenia i zapomnij o codzienności!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

239 zł

Wartość: 239 zł

Cena: 239 zł

Oszczędzasz: b/d

W dawnych czasach, masaż tajski przeznaczony był wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dzisiaj każda z nas może pozwolić sobie na taki luksus. Doświadcz błogiego odprężenia i zapomnij o codzienności!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Masaz tajski dla Dwojga to idealny sposób na wspólne poddanie sie zabiegowi odnowy ciała i duszy w orientalnej atmosferze jednego z salonów Tajskiego Spa. Prezent zawiera: Tajski masaż klasyczny lub  Masaż pleców połaczony z masazem stóp. Tajski masaż klasyczny to: połaczenie technik akupresury oraz jogi pasywnej. W wyniku masażu klienci odczuwają rozładowanie napięcia mięśniowego, stawów i scięgien. Pobudza on także prace układu krwionośnego i limfatycznego. Masaż pleców połaczony z masazem stóp stosowany jest: w celu likwidacji chronicznych bólów kregosłupa. Wykonuje sie go za pomoca maści zawierajacych mentol i kamfore. Pozwala on zredukowac stres. Likwiduje napiecia i bóle mięśni pleców. Pakiet obejmuje także refleksologie stóp, w czasie której wykonywany jest intensywny masaż stóp.  Dlaczego klasyczny masaż tajski dla dwojga?   wycisza cały organizm prowadzi do stanu wewnętrznej harmonii jest potężnym zastrzykiem energii, pobudzającym ciało do działania pomaga w leczeniu depresji oraz zaburzeń emocjonalnych. pomaga w zniwelowaniu bólu pleców i stawów, przykurczy mięśni i ścięgien zalecany jest przy zaburzeniach tkanek miękkich oraz bólu migrenowego, Ze względu na dużą intensywność oraz pasywne wykorzystywanie pozycji z jogi przed masażem nie zaleca się spożywanie obfitych posiłków.   Miejsce usługi: Istnieje możliwość realizacji usługi w 6 lokalizacjach w Warszawie (na życzenie klienta): ul. Nowy Świat 55 lokal 3 ul. Pokorna 2 lokal 503 klatka V ul. Sarmacka 10F lokal 1 ul. Branickiego 14 lokal 34 ul. Cybernetyki 4A lokal 28 ul. Pełczyńskiego 14 lokal 47   Informacje o dostępności:   Oferta nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Obowiązuje rezerwacja. W przypadku umówienia się na wizytę i nie odwołania rezerwacji na min. 3 godz. przed planowanym terminem, wizytę uważa się za odbytą.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj