Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lot nad Wartą dla Dwojga

Zobaczcie świat z innej perspektywy, poczujcie wiatr we włosach i nieograniczoną przestrzeń. Zobaczcie z perspektywy lotu ptaka malownicze rejony jezior lub rozlewisk rzeki Warty.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

349 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: b/d

Zobaczcie świat z innej perspektywy, poczujcie wiatr we włosach i nieograniczoną przestrzeń. Zobaczcie z perspektywy lotu ptaka malownicze rejony jezior lub rozlewisk rzeki Warty.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Loty odbywają się w kilku stałych miejscach w promieniu od kilkunastu do kilkudziesięciu km od Poznania. Są to malownicze rejony jezior lub rozlewisk rzeki Warty, niedaleko miejscowości takich jak: Śrem, Zaniemyśl, Książ Wlkp, Bednary, Grodzisk Wlkp i nie tylko. Do lotów tandemowych wykorzystuje się paralotnię wraz napędem na podwoziu kołowym – całość zwana motoparalotnią. Skrzydło paralotni posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz aktualne dopuszczenie do lotów. Używane podwozie kołowe należy do najbezpieczniejszych, dostępnych na rynku. Wysokość lotów to najczęściej od kilkudziesięciu do kilkuset metrów nad ziemią. Latanie na motoparalotni z podwoziem kołowym jest jedną z bezpieczniejszych form paralotniarstwa.Sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa, a za sterami usiądzie pilot z odpowiednimi kwalifikacjami. Paralotnią bez silnika można swobodnie szybować i bezpiecznie wylądować. Pilot czasem celowo gasi silnik, aby lądować bez warkotu, słysząc jedynie szum wiatru... Czy są zatem jakieś zagrożenia? Otóż są. Najpoważniejszym jest to, że lot może Wam się spodobać,"połkniecie bakcyla" i zapragniecie latać... Loty odbywają się oddzielnie, najpierw leci jedna osoba, potem druga. minimalny wiek -18 lat, maksymalna waga - 100 kg   Zapraszamy!!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.