Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs motorowodny nad Zegrzem

Zdobądź uprawnienia do prowadzenia skuterów wodnych łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika. Pływaj bezpiecznie i z patentem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

790 zł

Wartość: 790 zł

Cena: 790 zł

Oszczędzasz: b/d

Zdobądź uprawnienia do prowadzenia skuterów wodnych łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika. Pływaj bezpiecznie i z patentem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Uprawnienia jakie zdobędziesz: Prowadzenie jachtów motorowych  ( skuterów wodnych ) po wodach śródlądowych bez ograniczeń mocy silnika. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych (wszystkich wodach śródlądowych, wszystkie rzeki i jeziora) oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 mil morskich (mila morksa to około 1,8 km) od brzegu, w porze dziennej.   Kurs składa się: - z zajęć teoretycznych – odbywają się w 3 razy, w dni powszednie po godzinie 18-stej w centrum Warszawy. - z zajęć praktycznych – 2 h pływania na łodzi motorowej 130 konnej na Zalewie Zegrzyńskim.   Termin ustalany indywidualnie z kursantem. Możliwość zabrania osoby towarzyszącej na łódź.  Po kursie istnie możliwość podejścia do egzaminu. Egzamin odbywa się na tej samej łodzi motorowej co kurs.  Zapraszamy!! Pływamy od kwietnia do października.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj