Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pierwsza Przygoda z Fotografią

Jeżeli posiadasz aparat cyfrowy i chcesz nauczyć się wykorzystywać jego wszystkie możliwości to kurs ten przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

179 zł

Wartość: 179 zł

Cena: 179 zł

Oszczędzasz: b/d

Jeżeli posiadasz aparat cyfrowy i chcesz nauczyć się wykorzystywać jego wszystkie możliwości to kurs ten przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Podczas 6 godzin zajęć poznasz przeznaczenie różnych funkcji aparatu i zobaczysz jak ta wiedza jest przydatna do kreowania zdjęć takich jak chcesz. Od tego momentu przestaniesz być zdany na automatyczne ustawienia aparatu i zdjęcia z przydziału. Nie czekaj dłużej i odkryj nowe możliwości jakie kryje twój własny sprzęt! Ważne informacje: Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny, który posiada funkcję "manual". Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja. Dodatkowy sprzęt specjalistyczny potrzebny podczas zajęć dostarcza wykonawca. Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.