Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Offroad - Podejmij Wyzwanie z Przyjacielem!

Zmierzcie się z przeszkodami terenowymi, poczujcie satysfakcję z pokonywania bezdroży, poznajcie najtrudniejszą z technik prowadzenia samochodu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

299 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: b/d

Zmierzcie się z przeszkodami terenowymi, poczujcie satysfakcję z pokonywania bezdroży, poznajcie najtrudniejszą z technik prowadzenia samochodu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Jeśli chcesz zasmakować przejazdów przez błotniste bezdroża, szutrowe szlaki, „slalomu” między leśnymi drzewami lub wspinania się pod górę, wybierz się na OFF-ROAD. Gwarantujemy fachowe szkolenie, trasę naszpikowaną przeszkodami i niezapomniane emocje. Samochody. Poruszamy się Land Roverem Discovery – legendą wśród samochodów terenowych, autem znanym m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy. Auto fabrycznie przygotowane do jazdy poza trasami, zostało przez nas dodatkowo podniesione i obudowane, dzięki czemu doskonale radzi sobie z przeszkodami terenowymi.  Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor jazdy (właściciel firmy),  pasjonat off-roadu, współorganizator wyprawy m.in. do Dakaru i po Bałkanach. Proponujemy  30-minutową jazdę w grupie dwóch osób (dla każdej z nich) w okolicach Katowic w specjalnie przygotowanych miejscach m.in.Lędzinach (ok. 20 km od Katowic), Wysokiej (ok. 35 km od Katowic) i po ogólnodostępnych drogach gruntowych bogatych w przeszkody terenowe. Zapraszamy przez cały rok, niezależnie od pogody. Można zabrać osobę towarzyszącą. Deszcz lub śnieg uatrakcyjnią przejażdżkę!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj