Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lot Motolotnią nad Górami Świętokrzyskimi

Główne czesci motolotni to wielkie sztywne skrzydło, wózek z kółkami dla dwóch osób oraz silnik ze smigłem. Motolotnia daje bardzo ciekawe mozliwosci lotów widokowych. Daje możliwość podziwiania piękna widoków rozpościerających się daleko w dole, nad sobą mając skrzydło motoparalotni i nieboskłon.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

249 zł

Wartość: 249 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: b/d

Główne czesci motolotni to wielkie sztywne skrzydło, wózek z kółkami dla dwóch osób oraz silnik ze smigłem. Motolotnia daje bardzo ciekawe mozliwosci lotów widokowych. Daje możliwość podziwiania piękna widoków rozpościerających się daleko w dole, nad sobą mając skrzydło motoparalotni i nieboskłon.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Informacje o usłudze: Czy wiesz że w 1998 roku Brian Milton został pierwszym bohaterem, który okrążył świat motolotnią, a cała podróż zajęła mu tylko 120 dni? Zafunduj sobie lub bliskiej osobie fantastyczne wspomnienia, wybierając lot motolotnią nad malowniczymi górami Świętokrzyskimi! Masz możliwość z wysokości podziwiać panoramę parku krajobrazowego terenu Natura 2000 i rzekę Nidę.       Czym jest motolotnia? Motolotnia to ultralekki statek powietrzny, charakteryzujący się stosunkowo niewielką masą (w zależnośći od wersji nie przekracza 450 kg). Jednocześnie, cała konstrukcja jest zbudowana z nowoczesnych, bardzo wytrzymałych materiałow. Motolotnia posiada silnik, wręcz pozbawiona jest steru kierunku i zakręca wyłącznie przez przemieszczanie środka cieżkości. Prezent zawiera: wynajęcie kasku oraz innych zabezpieczeń na czas lotu krótkie szkolenie oraz opieka instruktora lot motolotnią z pilotem w tandemie niezapomniane poczucie wolności Czy lot motolotnią jest bezpieczny? Lot odbywa sie z doświadczonym pilotem-instruktorem w tandemie, na certyfikowanej motolotni dwumiejscowej. Wszyscy piloci posiadają wymagane prawem uprawnienia do wykonywania lotów wydane przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Piloci wykonujący loty tandemowe są doskonale wyszkolenie i niezwykle doświadczeni. Każda motolotnia posiada ważne pozwolenia na wykonanie lotów oraz ubezpieczenia.Gwarantuje to wykonanie usługi na najwyższym poziomie zarówno bezpieczeństwa, jak i profesjonalizmu.   Filmowanie lotu Za dodatkową opłatą 50 zł istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji lotu cyfrową kamerą video z dobrym standardem na nośniku dostarczonym przed klienta.   Informacje o dostępności: Osoby niepełnoletnie (minimalny wiek uczestnika to 10 lat) mogą zrealizować usługę po doręczeniu zgody, podpisanej przez obojga rodziców. Zgoda może być napisana w dowolnej formie bądż na formulazu usługodawcy. Maksymalna waga uczestnika to 100kg. Wymagana rezerwacja z 30 dniowym wyprzedzeniem. Jak w każdym sporcie lotniczym, pogoda ma wpływ na realizacje usługi. Dzień przed wykonaniem lotu następuje ostateczne potwierdzenie możliwości realizacji usługi ze względu na przewidywaną prognozę pogody. Lot się odbywa się w okolicach Pińczowa koło Kielec (około 40 km).


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj