Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lot Motolotnią nad Górami Świętokrzyskimi

Główne czesci motolotni to wielkie sztywne skrzydło, wózek z kółkami dla dwóch osób oraz silnik ze smigłem. Motolotnia daje bardzo ciekawe mozliwosci lotów widokowych. Daje możliwość podziwiania piękna widoków rozpościerających się daleko w dole, nad sobą mając skrzydło motoparalotni i nieboskłon.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

249 zł

Wartość: 249 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: b/d

Główne czesci motolotni to wielkie sztywne skrzydło, wózek z kółkami dla dwóch osób oraz silnik ze smigłem. Motolotnia daje bardzo ciekawe mozliwosci lotów widokowych. Daje możliwość podziwiania piękna widoków rozpościerających się daleko w dole, nad sobą mając skrzydło motoparalotni i nieboskłon.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Informacje o usłudze: Czy wiesz że w 1998 roku Brian Milton został pierwszym bohaterem, który okrążył świat motolotnią, a cała podróż zajęła mu tylko 120 dni? Zafunduj sobie lub bliskiej osobie fantastyczne wspomnienia, wybierając lot motolotnią nad malowniczymi górami Świętokrzyskimi! Masz możliwość z wysokości podziwiać panoramę parku krajobrazowego terenu Natura 2000 i rzekę Nidę.       Czym jest motolotnia? Motolotnia to ultralekki statek powietrzny, charakteryzujący się stosunkowo niewielką masą (w zależnośći od wersji nie przekracza 450 kg). Jednocześnie, cała konstrukcja jest zbudowana z nowoczesnych, bardzo wytrzymałych materiałow. Motolotnia posiada silnik, wręcz pozbawiona jest steru kierunku i zakręca wyłącznie przez przemieszczanie środka cieżkości. Prezent zawiera: wynajęcie kasku oraz innych zabezpieczeń na czas lotu krótkie szkolenie oraz opieka instruktora lot motolotnią z pilotem w tandemie niezapomniane poczucie wolności Czy lot motolotnią jest bezpieczny? Lot odbywa sie z doświadczonym pilotem-instruktorem w tandemie, na certyfikowanej motolotni dwumiejscowej. Wszyscy piloci posiadają wymagane prawem uprawnienia do wykonywania lotów wydane przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Piloci wykonujący loty tandemowe są doskonale wyszkolenie i niezwykle doświadczeni. Każda motolotnia posiada ważne pozwolenia na wykonanie lotów oraz ubezpieczenia.Gwarantuje to wykonanie usługi na najwyższym poziomie zarówno bezpieczeństwa, jak i profesjonalizmu.   Filmowanie lotu Za dodatkową opłatą 50 zł istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji lotu cyfrową kamerą video z dobrym standardem na nośniku dostarczonym przed klienta.   Informacje o dostępności: Osoby niepełnoletnie (minimalny wiek uczestnika to 10 lat) mogą zrealizować usługę po doręczeniu zgody, podpisanej przez obojga rodziców. Zgoda może być napisana w dowolnej formie bądż na formulazu usługodawcy. Maksymalna waga uczestnika to 100kg. Wymagana rezerwacja z 30 dniowym wyprzedzeniem. Jak w każdym sporcie lotniczym, pogoda ma wpływ na realizacje usługi. Dzień przed wykonaniem lotu następuje ostateczne potwierdzenie możliwości realizacji usługi ze względu na przewidywaną prognozę pogody. Lot się odbywa się w okolicach Pińczowa koło Kielec (około 40 km).


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.