Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lot Paralotnią nad Górami Świętokrzyskimi

To niecodzienny lot paralotnią, podczas którego pasażer poczuje prawdziwą dynamikę ukrytą w skrzydle. To propozycja dla tych, którzy kochają przygodę, nowe doświadczenia i emocje... oraz nie boją się wyzwań!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 169 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: b/d

To niecodzienny lot paralotnią, podczas którego pasażer poczuje prawdziwą dynamikę ukrytą w skrzydle. To propozycja dla tych, którzy kochają przygodę, nowe doświadczenia i emocje... oraz nie boją się wyzwań!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Informacje o usłudze: Czy wiesz, że Góry Swiętokrzyskie należą do jednych z najstarszych pasm górskich w Polsce i w Europie? Poznaj ich nowe oblicze, wykonując lot paralotnią w tandemie z doświadczonym instruktorem. Na ciebie czekają jedyne w swoim rodzaju widoki oraz z niczym nie porównywalne poczucie wolności. Wznieś się w powietrze z prędkością 40 km/h, a doświadczony instruktor zadba o to, by lot się odbył bezpiecznie. Jest to doskonały sposób sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień! Loty odbywają się ze zbocza gór bez użycia wyciągarki. Wysokość na jaką możemy się wzbić uzależniona jest od temperatury i ilości tlenu. Lot trwa od 5 do 20 minut i długość lotu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz indywidualnych prezyspozycji klienta. W przypadku kontaktu z termiką czas lotu oraz jego wysokość mogą znacząco wzrosnąć.   Prezent zawiera:   wynajęcie kasku oraz innych zabezpieczeń na czas lotu krótkie szkolenie oraz opieka instruktora lot paralotnią z pilotem w tandemie niezapomniane wrażenia   Czy lot paralotnią jest bezpieczny? Lot odbywa sie z doświadczonym pilotem-instruktorem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Podczas spokojnego lotu widokowego pilot czuwa nad bezpieczeństwem oraz steruje paralotnią, co sprawia, że klient ma możliwość bez obaw podziwiać jedyne w swoim rodzaju widoki. Każdy pilot posiada ważne uprawnienie do wykonywania lotów, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.   Filmowanie lotu Za dodatkową opłatą 50 zł istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji lotu cyfrową kamerą video z dobrym standardem na nośniku dostarczonym przed klienta.   Informacje o dostępności: Osoby niepełnoletnie (minimalny wiek uczestnika to 10 lat) mogą zrealizować usługę po doręczeniu zgody, podpisanej przez obojga rodziców. Zgoda może być napisana w dowolnej formie bądż na formulazu usługodawcy. Maksymalna waga uczestnika to 110kg. Wymagana rezerwacja z 14 dniowym wyprzedzeniem. Jak w każdym sporcie lotniczym, pogoda ma wpływ na realizacje usługi. Dzień przed wykonaniem lotu następuje ostateczne potwierdzenie możliwości realizacji usługi ze względu na przewidywaną prognozę pogody.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.