Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Aerotunel - Pokonajcie Grawitację

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o lataniu, ale skok ze spadochronem był ponad Wasze siły, aerotunel będzie spełnieniem Waszych marzeń!!! To propozycja inna niż wszystkie, całkowicie łamiąca bariery grawitacji - sprawdźcie koniecznie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

949 zł

Wartość: 949 zł

Cena: 949 zł

Oszczędzasz: b/d

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o lataniu, ale skok ze spadochronem był ponad Wasze siły, aerotunel będzie spełnieniem Waszych marzeń!!! To propozycja inna niż wszystkie, całkowicie łamiąca bariery grawitacji - sprawdźcie koniecznie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Informacje o usłudze Lot w tunelu aerodynamicznym to jedno z najciekawszych przeżyć, jakie można sobie zafundować. Swobodne opadanie i brak grawitacji to nie są stany, dostępne w normalnych warunkach. Jeśli jesteś ciekawy, jak na takie atrakcje zareaguje twoje ciało, spróbuj swoich sił w aerotunelu. Jeśli znasz osoby, które również chętnie skorzystają z takiej niespodzianki, zafunduj wszystkim pokonanie grawitacji. Korzystając z oferty aż 5 osób będzie mogło powalczyć siłą własnych mięśni z potężnym strumieniem powietrza, który uniesie was do góry. Atrakcja nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.   Prezent zawiera: Profesjonalne szkolenie przed rozpoczęciem, prowadzone przez doświadczonego instruktora Opieka instruktora podczas lotu Wynajem profesjonalnego sprzętu ochronnego na czas lotu (odpowiedzi kombinezon, kask, gogle) uczestników 3 - minuty lotu dla każdego uczestnika Indywidualne podejście i dostosowanie prędkości powietrza do możliwości i osobistych predyspozycji klienta   Informacje o aerotunelu Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotów. Urządzenie takie stosowano już w latach 30. do badania modeli samolotów. Jego przeznaczenie jako atrakcja to stosunkowo niedawny pomysł. Tunel wytwarza potężny strumień powietrza. Jeśli będzie on wiał z odpowiednią prędkością pionowo ku górze, uzyskamy efekt przełamania bariery grawitacji, dzięki czemu uczestnik będzie mógł "latać". Lot nie jest całkowicie bezwładny, można nieco modyfikować swoje ruchy siłą mięśni, kontrolując nieco unoszenie się. Organizator zapewnia indywidualne podejście do każdego uczestnika i dostosowanie prędkości powietrza do możliwości i osobistych predyspozycji Klienta.   Czas i miejsce usługi 3 minuty lotu; na całe wydarzenie należy poświęcić ok. 1 godziny Miejsce realizacji uslugi to miejscowość Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna.   Informacje dodatkowe Prezent dla 5 osób. Realizacja usługi jest uzależniona od pogody - atrakcja nie jest organizowana w temperaturze poniżej zera stopni Celsjusza. Kandydat do latania musi być pełnoletni (osoba młodociana - wiek min 15 lat - potrzebuje zgody rodziców lub opiekuna). Wzrost uczestnika musi mieścić się w przedziale 150-190 cm, waga w kombinezonie nie może przekraczać 100 kg. Przed rozpoczęciem szkolenia każda osoba chętna do latania musi podpisać stosowny dokument, potwierdzający zapoznanie się z regulaminem lotów oraz oświadczenie o aktualnym samopoczuciu i stanie zdrowia. Zalecany strój to wygodne ubranie sportowe (niekrępujące ruchów) oraz obuwie sznurowane z miękką podeszwą. Po zgłoszeniu się do obsługi tunelu chętni do latania zostaną obowiązkowo ubrani w specjalny kombinezon, kask "fullface" z blokowanym wizjerem oraz ochronniki słuchu.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj