Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Peeling twarzy z masażem

Masz wrażenie, że Twojej skórze potrzebny jest relaks, głębokie nawilżenie i chwila odprężenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Pozwól skórze odzyskać jej naturalny koloryt i blask.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

49 zł

Wartość: 49 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Masz wrażenie, że Twojej skórze potrzebny jest relaks, głębokie nawilżenie i chwila odprężenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Pozwól skórze odzyskać jej naturalny koloryt i blask.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Informacje o usłudze: Peeling twarzy, połączony z masażem jest idealnym wyborem dla zmęczonej skóry by powrócić ją do naturalnego kolorytu i blasku. Dzięki niemu znikną wszelkie opuchlizny, a zmarszczki ulegną spłyceniu. Najpierw masażystka wykonuje peeling w celu oczyszczenia twarzy. Po peelingu wykonywany jest masaż z odpowiednio dobranym olejkiem. Masaż świetnie odpręża, relaksuje oraz wygładza skórę poprzez rozluźnienie napiętych mięśni twarzy. Nie czekaj! Już dziś skorzystaj z tej cudownej chwili przyjemności!   Prezent zawiera: Cały zabieg trwa 30 minut i jest wykonywany przez doświadczoną masażystke z Tajlandii: de-makijaż i oczyszczenie skóry, peeling twarzy, szyi i dekoltu, maseczkia uspokajająca, masaż wyżej wymienionych partii twarzy, nałożenie odpowiedniego kremu chroniącego.   Dlaczego wybrać peeling twarzy z masażem?   ujędrnia i odmładza skórę oraz spłyca zmarszczki, eliminuje zanieczyszczenia i zastoje limfy, odpręża organizm, niweluje stres. Miejsce usługi: Istnieje możliwość realizacji usługi w 6 lokalizacjach w Warszawie (na życzenie klienta): ul. Nowy Świat 55 lokal 3 ul. Pokorna 2 lokal 503 klatka V ul. Sarmacka 10F lokal 1 ul. Branickiego 14 lokal 34 ul. Cybernetyki 4A lokal 28 ul. Pełczyńskiego 14 lokal 47   Informacje o dostępności: Oferta nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Obowiązuje rezerwacja. W przypadku umówienia się na wizytę i nie odwołania rezerwacji na min. 3 godz. przed planowanym terminem, wizytę uważa się za odbytą.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj