Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs nurkowania PADI OWD | Kraków

Masz ochotę na przygodę pełną niezapomnianych wrażeń? A może chcesz rozwijać swoją pasję? Zapisz się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1199 zł

Wartość: 1199 zł

Cena: 1199 zł

Oszczędzasz: b/d

Masz ochotę na przygodę pełną niezapomnianych wrażeń? A może chcesz rozwijać swoją pasję? Zapisz się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort nurkowania pierwsza część kursu przeprowadzana jest w basenie. Każde z pięciu zajęć połączone są z zajęciami teoretycznymi, które odbywają się w Centrum Nurkowym. Teoria nie może być nudna, dlatego większość wiedzy czerpiesz z podręcznika, który obowiązkowo dołączany jest do kursu. Otrzymasz również, na czas kursu, zabawny lecz profesjonalnie opracowany film szkoleniowy na DVD. W czasie sesji teoretycznej wyjaśniane są jedynie pewne wątpliwości powstałe podczas samodzielnej nauki. Jest to doskonała okazja, by porozmawiać z instruktorem o Twoich planach i wyjazdach nurkowych. Po każdych zajęciach teoretycznych jest czas na praktykę i ćwiczenia w wodzie. Teoria kończy się prostym egzaminem testowym – oczywiście przeprowadzanym bezstresowo :-) Rozwijaj swoje pasje i kształtuj osobowość! Zostań certyfikowanym nurkiem – podaruj sobie i bliskim kurs nurkowania!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj