Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Podstawowy Kurs Nurkowania

Masz ochotę na przygodę pełną niezapomnianych wrażeń? Zapisz się na kurs nurkowania Open Water Diver nad Jeziorem Hańcza!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1199 zł

Wartość: 1199 zł

Cena: 1199 zł

Oszczędzasz: b/d

Masz ochotę na przygodę pełną niezapomnianych wrażeń? Zapisz się na kurs nurkowania Open Water Diver nad Jeziorem Hańcza!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Open Water Diver (OWD) to jeden z najpopularniejszych kursów pomagających opanować podstawowe umiejętności nurkowe. Preferowany jest system szkolenia w PADI, ale uczestnicy mają do wyboru szkolenie wg standardów trzech innych organizacji CMAS, IANTD, PSAI. Szkolenie obejmuje zarówno teorię (5 modułów zaznajamiających z nurkowaniem i procedurami oraz zasadami bezpieczeństwa), jak i praktykę (9 nurkowań), a po jego ukończeniu otrzymasz uznawany na całym świecie certyfikat Open Water Diver PADI (Professional Association of Diving Instructors – Zrzeszenie Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania). Dzięki niemu będziesz mógł nurkować do głębokości 18 metrów bez asysty instruktora z partnerem  oraz poszerzać swoją wiedzę o nurkowaniu na zaawansowanych kursach czy specjalistycznych szkoleniach nurkowych. Nurkowanie daje nam unikalną możliwość pokonania własnych słabości i dokonania zmian w życiu. Jeśli chcesz naprawdę poszerzyć swoje horyzonty – dobrze trafiłeś. Nurkowanie zabierze Cię w miejsca, których jeszcze nigdy nie widziałeś. I prawdopodobnie odmieni Twoje życie. Otworzy Twoje oczy i zmysły na nowe doznania. Bez względu na to ile masz lat: czy jesteś nastolatkiem czy dojrzałą osobą. Nie ma to żadnego znaczenia. W każdej chwili możesz rozpocząć nową, fascynująca przygodę w swoim życiu.  Myślisz, że spróbowałeś już wszystkiego?  Czy naprawdę satysfakcjonują Cię powierzchowne przeżycia...?


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj