Oferta online

349 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: b/d

Szukacie niestandradowych form spędzania czasu i ekstremalnych wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa? – Zapraszamy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Niezwykle ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu lub weekendu są imprezy, podczas których do zabaw wykorzystuje się samochody terenowe. Bartbo w swojej ofercie posiada terenówki Nissan Patrol i Mercedesów klasy G, wszystkie dostosowane do jazdy w rajdach przeprawowych w najbardziej ekstremalnych warunkach. Instruktorzy to świetnie przeszkoleni uczestnicy rajdów przeprawowych 4x4, biorący udział w zawodach na poziomie ogólnopolskim. Pragną zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz stuprocentowe bezpieczeństwo. Macie okazję skorzystać zarówno z krajoznawczych przejażdżek rekreacyjnych, wypraw z elementami ekstremalnymi, jak i rajdów przeprawowych. Jest to uczta dla prawdziwych koneserów terenówek!

Kup teraz


Do końca pozostało: So, 24 Luty 2018 23:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.