Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Malta: Hotel San Pawl

Malta: Hotel San Pawl

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1150 zł

Wartość: 1560 zł

Cena: 1150 zł

Oszczędzasz: 26%

Malta: Hotel San Pawl

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel San Pawl położony jest w północnej części wyspy w Zatoce Świętego Pawła. Resort znajduje się zaledwie w odległości 5 minut spacerem od wielu atrakcji miasta, które oferują komfortową i przyjazną atmosferę zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz osób podróżujących samodzielnie. Centrum Bugibba oferujące turystom szeroki wybór sklepów, barów i restauracji znajduje się około 500 metrów od hotelu.

Hotel oferuje pokoje średniej wielkości, utrzymane w bardzo dobrym stanie. Jasne, śródziemnomorskie kolory dają poczucie ciepłego wystroju. Pokoje standardowe wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, sejf oraz balkon. Niektóre pokoje wychodzące na wewnętrzny dziedziniec posiadają widok na basen. Hotel oferuje swoim gościom także pokoje typu superior. Są to luksusowo urządzone pokoje z klimatyzacją, które oprócz standardowych udogodnień wyposażone są w lodówkę oraz suszarkę do włosów.

Zewnętrzny basen z rozległym tarasem oraz przylegającym do basenu brodzikiem dla dzieci, kryty podgrzewany basen ze słodką wodą (podgrzewany tylko w okresie zimowym), sala fitness, restauracja, Pizzeria Grill House (czynna tylko w weekendy), całodowbowa recepcja, dostęp do bezprzewodowego Internetu (za dodatkową opłatą).

Bilet lotniczy Polska-Malta-Polska z bagażem podręcznym, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez wybraną liczbę nocy, wyżywienie według wybranej opcji, polskojęzyczną opiekę lokalnego rezydenta, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe, NNW oraz bagażu, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

Bagażu rejestrowanego (cena na zapytanie), dodatkowych posiłków, napojów do obiadokolacji (przy innej formie wyżywienia niż śniadania), wydatków własnych, napiwków, obowiązkowej opłaty lokalnej płatnej na miejscu w hotelu w wysokości 0, 5 EURO/doba/osoba dorosła - max. 5 EUR za pobyt.

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. BB - śniadania, HB - śniadania + obiadokolacje, ALL - All Inclusive. 3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji (ceny na potwierdzenie). 4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3. lub 4. osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce. 5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej. 6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100 % wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. 7. Od dnia 01.06.2016 w hotelach maltańskich, turystów powyżej 18-go roku życia obowiązuje podatek lokalny w wysokości 0, 5 EURO/osoba/dzień, jednak nie więcej niż 5 EURO za cały pobyt. 8. Przeloty realizowane są liniami Wizz Air, Ryanair oraz Air Malta. 9. Wyloty mogą być zrealizowane z Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa i Wrocławia zgodnie z rozkładem linii lotniczych. 10. Istnieje możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 3, 2% wartości imprezy turystycznej. UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE Ą Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Ą Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

San Pawl Malta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj