Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karta VIP Guardian ! Bezterminowa ważność karty i usług ! Kliknij Kup teraz !

za dożywotnią kartę Vip Guardian! Ważność bezterminowa !

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

50 zł

Wartość: 550 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: 91%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za dożywotnią kartę Vip Guardian! Ważność bezterminowa !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Bezterminowa Karta VIP Guardian na bezterminowe porady specjalistyczne przez telefon od firmy GUARDIAN - pomoc poszkodowanym w wypadkach, błędach medycznych i innychOsoby posiadające Kartę Vip Guardian otrzymają:- specjalistyczne, bezterminowe porady np. po wypadku, na temat odszkodowania.- porady telefoniczne, niezależnie od pory czy godziny przez 24 h/ 7 dni w tygodniu.- całodobowy kontakt z konsultantem.Nie czekaj !Kup teraz ! Miej pewność, że w nagłej, nieoczekiwanej sytuacji otrzymasz pomoc !

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kartę Vip Guardian, która uprawnia do udzielania bezpłatnych porad specjalistycznych 24h/ 7 dni w tygodniu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem Infobuzer na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy). W tytule e-maila należy wpisać 'Karta Vip Guardian' - w treści maila wpisz swoje dane adresowe, następnie otrzymasz e-mail zwrotny z potwierdzeniem zakupu. Karta zostanie wysłana do 3 dni drogą pocztową.Jedna osoba może kupić dowolną liczbę kuponów, natomiast wykorzystać tylko jeden.

Opis szczegółowy

Karta VIP GuardianFirma GUARDIAN udziela specjalistycznych, bezterminowych porad dla osób poszkodowanych w wypadkach.Miałeś wypadek? Nie wiesz co zrobić, by uzyskać odszkodowanie? Firma GUARDIAN udzieli Tobie specjalistycznej, bezterminowej porady.Pomoc udzielana jest w trakcie rozmowy telefonicznej która odbywa się ze specjalistą w zakresie odszkodowań.Porady specjalistyczne przez telefon pozwalają w szybki sposób uzyskać pomoc w sytuacjach w których poszkodowany sam sobie nie poradzi.Możliwość całodobowego kontaktu, ze specjalistą pozwala uniknąć niepotrzebnych komplikacji.Każdy klient staje się właścicielem specjalnej Karty VIP Guardian, dzięki której będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad specjalistycznych-24h/7 dni w tygodniu.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj