Oferta online

625 zł

Wartość: 1249 zł

Cena: 625 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Biznes Kreator - Coaching Career, Doradca Zawodowy !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Co zyskujesz?- Dwie konsultacje kariery,- Analiza dotychczasowej kariery zawodowej,- Zaplanowanie celów zawodowych,- Stworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych,- Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.Z kuponem Infobuzer.pl otrzymujesz także:SKUTECZNOŚĆ w prezentacji Twojej osoby na rynku pracyPROFESJONALIZM w każdym calu !ZADOWOLENIE z realizacjiNAJWYŻSZĄ OBSŁUGĘ !NOWĄ, LEPSZĄ PRACĘ !!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - "Coaching Career",pakiet obejmuje:- 2 konsultacje kariery,- analiza dotychczasowej kariery zawodowej,- zaplanowanie celów zawodowych,- stworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych,- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy). W treści e-maila proszę napisać tytuł zakupionej usługi następnie umów się na spotkanie z konsultantem. Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów. Kupon ważny przez 2 miesiące.

Opis szczegółowy

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa zawodowego oraz pomocy w doborze ścieżki kariery? Jesteś człowiekiem sukcesu? Obracasz się w ponadprzeciętnym otoczeniu biznesu? Chciałbyś więcej zarabiać dzięki zmiany pracy na lepszą? Potrzebujesz profesjonalnej prezentacji własnej marki?Dobrze trafiłeś. TA OFERTA JEST DLA CIEBIE ! Zamów dla siebie odpowiedni pakiet usług i skorzystaj z profesjonalnej oferty naszych specjalistów. Pozwól nam wykreować Twój wizerunek i znaleźć najlepszą dla ciebie ofertę pracy.Doradca zawodowy powie jak napisać prawidłowe CV i list motywacyjny, a także w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej !Coaching kariery – Doradca Zawodowy stworzy profesjonalną ścieżkę kariery dla każdego, kto pragnie zmienić kierunek, branżę bądź pragnie przekwalifikować się, a także dla każdego, kto potrzebuje jasno opisanej ścieżki kariery według której będzie dążył do wyznaczonego celu zawodowego.W ramach usługi otrzymają Państwo dwie konsultacje kariery zawodowej, które pozwolą na wstępie zweryfikować aktualne informacje o kandydacie, przeanalizować dotychczasową karierę zawodową. Druga konsultacja ma na celu zaplanowanie ścieżki kariery według indywidualnych potrzeb i pomoc w dalszym rozwoju swojego sukcesu bądź też zmiany pracy na lepszą. Dodatkowo specjaliści stworzą profesjonalne dokumenty CV i List motywacyjny odpowiadające oczekiwaniom pracodawcy, a po zaproszeniu na rekrutację przygotują cię do rozmowy kwalifikacyjnej.Cel działaniadostarczanie właściwych Twojej Firnie pracowników, dopasowanych do wymagań i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Odpowiednio zaprojektowany proces powoduje oszczędność czasu i energii oraz zmniejszenie kosztów ponoszonych na rekrutację, rozmowy kwalifikacyjne oraz testy. Skorzystanie z naszych rozwiązań przełoży się na wzrost efektywności zespołu i szybki zwrot z inwestycji ciesząc się nowymi i świeżymi z zapałem do pracy osobami.BIZNES KREATOR to zespół zajmujący się profesjonalnym, kreatywnym i skutecznym zarządzaniem oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku osób i firm, które tego potrzebują!Specjaliści firmy to grupa najlepszych doradców zawodowych, świetnych marketingowców, skutecznych i dokładnych copywriterów oraz twórczych i kreatywnych grafików, który w połączeniu swoich sił wykreują twój pozytywny wizerunek.BIZNES KREATOR to zespół profesjonalistów, odpowiedzialnych i angażujących się w każde zadanie. Jako nieliczni podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w taki sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 14 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj