Oferta online

499 zł

Wartość: 999 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Biznes Kreator - Job Career, czyli Twój Osobisty Agent Kariery Zawodowej!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Co zyskujesz?Doradca Zawodowy stworzy profesjonalną ścieżkę kariery dla każdego, kto pragnie zmienić kierunek, branżę bądź pragnie przekwalifikować się, a także dla każdego, kto potrzebuje jasno opisanej ścieżki kariery według której będzie dążył do wyznaczonego celu zawodowego.W ramach usługi otrzymasz dwie konsultacje kariery zawodowej, które pozwolą na wstępie zweryfikować aktualne informacje o kandydacie, przeanalizować dotychczasową karierę zawodową. Druga konsultacja ma na celu zaplanowanie ścieżki kariery według indywidualnych potrzeb i pomoc w dalszym rozwoju swojego sukcesu bądź też zmiany pracy na lepszą. Dodatkowo specjaliści stworzą profesjonalne dokumenty CV i List motywacyjny odpowiadające oczekiwaniom pracodawcy, a po zaproszeniu na rekrutację przygotują Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.Zainwestuj w swoją przyszłość z kuponem Infobuzer !!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Pakiet "Job Career" - Agent kariery zawodowej:która obejmuje m.in.:- Konsultację telefoniczną z doradcą zawodowym,- Stworzenie profesjonalnych dokumentów CV i Listu motywacyjnego,- Zaprezentowanie twojej kandydatury i indywidualne odpowiedzi na 20 ofert pracy.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy). W treści e-maila proszę napisać tytuł zakupionej usługi następnie umów się na spotkanie z konsultantem. Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów. Kupon ważny przez 2 miesiące.

Opis szczegółowy

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa zawodowego oraz pomocy w doborze ścieżki kariery? Jesteś człowiekiem sukcesu? Obracasz się w ponadprzeciętnym otoczeniu biznesu? Chciałbyś więcej zarabiać dzięki zmiany pracy na lepszą? Potrzebujesz profesjonalnej prezentacji własnej marki?Dobrze trafiłeś. TA OFERTA JEST DLA CIEBIE ! Zamów dla siebie odpowiedni pakiet usług i skorzystaj z profesjonalnej oferty naszych specjalistów. Pozwól nam wykreować Twój wizerunek i znaleźć najlepszą dla ciebie ofertę pracy.Doradca zawodowy powie jak napisać prawidłowe CV i list motywacyjny, a także w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej! Agent Kariery to ekspert, który POKIERUJE TWOJĄ KARIERĄ, przygotuje dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny oraz zaprezentuje Cię wśród najlepszych pracodawców na rynku pracy !Agent kariery zawodowej – to ekspert, który POKIERUJE TWOJĄ KARIERĄ, przygotuje profesjonalne, indywidualnie dopasowane dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny na potrzeby nowego stanowiska oraz zaprezentuje Cię i odpowie na 20 konkretnych ofert pracy !Doradca zawodowy przeprowadzi z Tobą telefoniczną konsultację, dzięki której będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania, analizując dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Dokumenty aplikacyjne zyskają nowy image, dzięki któremu będziesz godnie reprezentował własną osobę, profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dzięki naszej usłudze zdobędziesz więcej odpowiedzi w procesach rekrutacyjnych u wielu pracodawców mając możliwość wyboru odpowiedniej i najbardziej interesującej cię oferty pracy.BIZNES KREATOR to zespół zajmujący się profesjonalnym, kreatywnym i skutecznym zarządzaniem oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku osób i firm, które tego potrzebują!Specjaliści firmy to grupa najlepszych doradców zawodowych, świetnych marketingowców, skutecznych i dokładnych copywriterów oraz twórczych i kreatywnych grafików, który w połączeniu swoich sił wykreują twój pozytywny wizerunek.BIZNES KREATOR to zespół profesjonalistów, odpowiedzialnych i angażujących się w każde zadanie. Jako nieliczni podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w taki sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 31 Maj 2019 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.