Oferta online

1399 zł

Wartość: 3075 zł

Cena: 1399 zł

Oszczędzasz: 55%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za profesjonalną rekrutację pracownika Pakiet Premium od firmy Biznes Kreator - Czas na najlepszą kadrę !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Rekrutacja PREMIUM obejmuje:przeprowadzenie aż 3 rozmów kwalifikacyjnych w tym:1 rozmowa telefoniczna (pierwsza selekcja rekrutacji),1 rozmowa osobista bądź za pomocą komunikatorów internetowych on-line,3 rozmowa osobista wyłaniająca najlepszych kandydatów, najbardziej sprecyzowanych oczekiwaniom pracodawcy po przez przeprowadzenie testów kompetencji oraz testów z wiedzy merytorycznej dotyczących danego stanowiska pracy.Oferta polecana dla stanowisk takich jak: kierownik, specjalista, pracownik umysłowy.Po przeprowadzeniu rekrutacji pracowników zostają wyłonieni kandydaci, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy (1 – 3 kandydatów).

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - "Profesjonalna Rekrutacja Personelu",która obejmuje m.in.:- ogłoszenie rekrutacyjne- selekcja dokumentów- 3 rozmowy kwalifikacyjne- testy kompetencji,- testy i ocena pracownicza,- wybór najlepszych kandydatówAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).- W treści e-maila należy napisać tytuł zakupionej usług, a następnie umówić się na spotkanie z konsultantem. Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów. Kupon ważny przez 2 miesiące.

Opis szczegółowy

Profesjonalna rekrutacja rozpoczyna się na etapie przygotowania odpowiedniej, dopasowanej do potrzeb pracodawcy oferty na konkretne stanowisko pracy. Oferta zostaje umieszczona na portalach internetowych, na których kandydaci poszukują dla siebie ofert pracy. Zainteresowani kandydaci zgłaszają się do Firmy rekrutującej przysyłając dokumenty aplikacyjne i wyrażając chęć udziału w procesie selekcji kandydatów. W tym czasie Doradcy od Zarządzania Zasobami ludzkimi dokonują rzetelnej selekcji kandydatów po wstępnej analizie przesłanych CV i listów motywacyjnych kandydatów. Zostają wyłonione najlepsze aplikacje, które odpowiadają profilowi pracodawcy.Inwestycja w odpowiednio wykwalifikowaną kadrę zwraca się w krótkim terminie. Rozwiązania Grupy Biznes Kreator wspierają procesy rozwojowe organizacji, która nastawiona jest na sukces i rozwój. Korzystając z naszych doświadczeń zwiększysz wydajność i obniżysz koszty, jednocześnie nie zmniejszając gwarancji zatrudnienia odpowiedniego pracownika na rekrutowane stanowisko pracy.DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH I CIESZĄCYCH SIĘ EFEKTYWNYMI PRACOWNIKAMI FIRM !!Cel działaniadostarczanie właściwych Twojej Firnie pracowników, dopasowanych do wymagań i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Odpowiednio zaprojektowany proces powoduje oszczędność czasu i energii oraz zmniejszenie kosztów ponoszonych na rekrutację, rozmowy kwalifikacyjne oraz testy. Skorzystanie z naszych rozwiązań przełoży się na wzrost efektywności zespołu i szybki zwrot z inwestycji ciesząc się nowymi i świeżymi z zapałem do pracy osobami.Rekrutacja PREMIUM obejmuje przeprowadzenie aż 3 rozmów kwalifikacyjnych w tym:1 rozmowa telefoniczna (pierwsza selekcja rekrutacji), 1 rozmowa osobista bądź za pomocą komunikatorów internetowych on-line, 3 rozmowa osobista wyłaniająca najlepszych kandydatów, najbardziej sprecyzowanych oczekiwaniom pracodawcy po przez przeprowadzenie testów kompetencji oraz testów z wiedzy merytorycznej dotyczących danego stanowiska pracy. Oferta polecana dla stanowisk takich jak: kierownik, specjalista, pracownik umysłowy. Po przeprowadzeniu rekrutacji pracowników zostają wyłonieni kandydaci, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy (1 – 3 kandydatów).BIZNES KREATOR to zespół zajmujący się profesjonalnym, kreatywnym i skutecznym zarządzaniem oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku osób i firm, które tego potrzebują!Specjaliści firmy to grupa najlepszych doradców zawodowych, świetnych marketingowców, skutecznych i dokładnych copywriterów oraz twórczych i kreatywnych grafików, który w połączeniu swoich sił wykreują twój pozytywny wizerunek.BIZNES KREATOR to zespół profesjonalistów, odpowiedzialnych i angażujących się w każde zadanie. Jako nieliczni podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w taki sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie.Więcej na: http://bizneskreator.com/profesjonalna-rekrutacja-personelu/

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 17 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj