Oferta online

599 zł

Wartość: 1230 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za profesjonalną rekrutację pracownika od firmy Biznes Kreator - Znajdź najlepszego pracownika !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Pakiet Profesjonalnej Rekrutacjiposiada w swoim zakresie przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych wybranych kandydatów (1 rozmowa telefoniczna) i po weryfikacji (1 rozmowa osobista).Rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się na wiele sposobów, m.in.: osobista rozmowa w biurze firmy rekrutującej, w miejscu odpowiednim dla tego typu spotkań w innym miejscu Polski, bądź rozmowa on-line za pomocą komunikatorów internetowych m.in. Skype.Po przeprowadzeniu rekrutacji pracowników zostają wyłonieni kandydaci, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy (1 – 3 kandydatów).Łap okazję z kuponem Infobuzer.pl

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - "Profesjonalna Rekrutacja Personelu",która obejmuje m.in.:- ogłoszenie rekrutacyjne- selekcja dokumentów- 2 rozmowy kwalifikacyjne- ocena pracownicza- wybór najlepszych kandydatówAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy). W treści e-maila proszę napisać tytuł zakupionej usługi następnie umów się na spotkanie z konsultantem. Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów. Kupon ważny przez 2 miesiące.

Opis szczegółowy

Profesjonalna rekrutacja rozpoczyna się na etapie przygotowania odpowiedniej, dopasowanej do potrzeb pracodawcy oferty na konkretne stanowisko pracy. Oferta zostaje umieszczona na portalach internetowych, na których kandydaci poszukują dla siebie ofert pracy. Zainteresowani kandydaci zgłaszają się do Firmy rekrutującej przysyłając dokumenty aplikacyjne i wyrażając chęć udziału w procesie selekcji kandydatów. W tym czasie Doradcy od Zarządzania Zasobami ludzkimi dokonują rzetelnej selekcji kandydatów po wstępnej analizie przesłanych CV i listów motywacyjnych kandydatów. Zostają wyłonione najlepsze aplikacje, które odpowiadają profilowi pracodawcy.Rekrutacja START UP posiada w swoim zakresie przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych wybranych kandydatów (1 rozmowa telefoniczna) i po weryfikacji (1 rozmowa osobista). Rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się na wiele sposobów, m.in.: osobista rozmowa w biurze firmy rekrutującej, w miejscu odpowiednim dla tego typu spotkań w innym miejscu Polski, bądź rozmowa on-line za pomocą komunikatorów internetowych m.in. Skype. Po przeprowadzeniu rekrutacji pracowników zostają wyłonieni kandydaci, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy (1 – 3 kandydatów).BIZNES KREATOR to zespół zajmujący się profesjonalnym, kreatywnym i skutecznym zarządzaniem oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku osób i firm, które tego potrzebują!Specjaliści firmy to grupa najlepszych doradców zawodowych, świetnych marketingowców, skutecznych i dokładnych copywriterów oraz twórczych i kreatywnych grafików, który w połączeniu swoich sił wykreują twój pozytywny wizerunek.BIZNES KREATOR to zespół profesjonalistów, odpowiedzialnych i angażujących się w każde zadanie. Jako nieliczni podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w taki sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 18 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj