Oferta online

59 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 70%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za roczny kurs grafiki komputerowej z egzaminem i certyfikatem na Photoshop123.pl

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • - Kurs obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty programu.  - Nauka zaczyna się od instalacji i podstaw działania programu, a kończy na stworzeniu portfolio swoich prac.- Podczas nauki dowiesz się jak: obsługiwać warstwy, dobierać kolory do zdjęć, retuszować portret, dodawać efekty do tekstu, tworzyć efekty specjalne i wiele innych.Dzięki innowacyjnej metodzie123 zawartej w kursie, praca będzie efektywna, ale i przyjemna.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- 12 miesięczny e-learningowy kurs Photoshop zakończony egzaminem i certyfikatem! Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres: biuro@infobuzer.pl w treści e-maila proszę napisać tytuł zakupionego kursu następnie otrzymasz e-mail zwrotny potwierdzający przyznanie dostępu wraz z hasłem.- Po otrzymaniu e-mailem hasła (kodu dostępu) wejdź na stronę wybranego kursu - Kliknij "aktywacja"- Wpisz swój adres e-mail i kod otrzymany w e-mailu Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.Kupon ważny przez 3 miesiące.  ­

Opis szczegółowy

Lubisz piękne ilustracje i interesujesz się grafiką? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności graficzne? Pomożemy ci w tym!Zawsze chciałeś posługiwać się Photoshopem, ale nie miałeś czasu na naukę? Boisz się, że to skomplikowany program i nie dla ciebie?Nic bardziej mylnego!Pragniesz robić najlepsze fotograficzne pamiątki, ale nigdy dotąd Twoje zdjęcia nie wychodziły tak jak na okładkach magazynów? Zawsze było coś nie tak: złe oświetlenie, czerwone oczy albo brak ostrości? Od dziś to nie problem!Przyjemna naukaZgłębianie tajników pracy grafika będzie kolorową przyjemnością dzięki interaktywnej metodzie. Kurs bogaty jest w filmy instruktażowe w jakości HD, multimedialne ćwiczenia, gry i quizy. Oczywiście nie brak wykładów i innych form nauki. Szkolenie rozpoczniesz od przejścia przez instalację programu, a zakończysz je stworzeniem własnego portfolio. Nauczysz się obsługi warstw, dobierania kolorów i efektów specjalnych. Twoje umiejętności zostaną sprawdzone egzaminem, na podstawie którego otrzymasz certyfikat.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj