Oferta online

499 zł

Wartość: 1230 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 59%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za rekrutację pracowników dla Twojej Firmy! Kliknij Kup Teraz!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Chcesz wyróżnić się spośród konkurencji?  - Zadbaj o swoją wykfalifikowaną kadrę!- Jeszcze nigdy nie było to tak proste i tak...tanie!- Kompleksowa oferta pozwoli Ci osiągnąć sukces, oszczędzić czas i pieniądze a konkurencję zostawić daleko za sobą dzięki:PC Polska która kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów, przeprowadzi profesjonalny procesu rekrutacji oraz wyselekcjonuje spośród kandydatów te najlepsze dla Twojej firmy.- Proces rekrutacji odbywa się na najwyższym poziomie dzięki użyciu takich narzędzi jak: testy, scenki, negocjacje. Nie czekaj!Złap okazję już dziś!Oferta limitowana!

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:- rekrutację pracowników dla Twojej Firmy- przeprowadzenie profesjonalnego procesu rekrutacyjnego- wyselekcjonowanie spośród kandydatów 3 osób, stworzenie "Profilu Kandydata" wg. wymagań klienta- proces rekrutacji odbywa się na najwyższym poziomie dzięki użyciu takich narzędzi jak: testy, scenki, negocjacje.Aby skorzystać z oferty należy: na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) wysłać:- kupon- napisać nazwę firmy, kontakt do osoby odpowiedzialnej w firmie za rekrutację- w ciągu 48 h PC Polska skontaktuje sie w sprawie ustalenia wymagań co do rekrutacjiRealizacja: 2-4 tygodnie od zgłoszenia.1 osoba może kupić dowolną ilość kuponów­ Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­Z dzisiejszym kuponem promocyjnym  Infobuzer możesz zdecydować się na ofertę:499 zł zamiast 1230 zł za rekrutację pracowników dla Twojej Firmy! Znajdź z nami idealnego pracownika dla Ciebie!Chcesz wyróżnić się spośród konkurencji? Zadbaj o swoją kadrę!Jeszcze nigdy nie było to tak proste i tak...tanie!Wizerunek firmy tworzą jej pracownicy, dlatego warto zadbać o to, żeby Twoją kadrę tworzyły wyjątkowe jednostki.Firma Precision Consulting Polska dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomoże Ci odszukać osobę, której potrzebujesz by zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy.Przedsiębiorstwo nastawione jest na sukces współpracujących z nimi przedsiębiorstw. Pozwól zadbać także o Twój!Precision Consulting Polska to firma o wieloletnim doświadczeniu organizująca i przeprowadzająca szkolenia, które pozwalają na zdobycie fachowej wiedzy, nabycie odpowiedniego podejścia do pracy i dbania o firmę oraz o swój własny interes. Firma proponuje szkolenia: sprzedażowe, negocjacyjne, merchandisingowe, motywacyjne i produktowe. Kursy są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. PC Polska pomaga również w tworzeniu wizerunku przedsiębiorstwa i jej pracowników oraz rekrutacji wykwalifikowanej kadry.  Oferta obejmuje przeprowadzenie profesjonalnego procesu rekrutacyjnego. Proces rekrutacji odbywa się na najwyższym poziomie dzięki użyciu takich narzędzi jak: testy, scenki, negocjacje.Jeśli skorzystasz z tej oferty,pracownika dla Ciebie wybierze doświadczona firma, której zależy na Twoim sukcesie! Przedsiębiorstwo swoje usługi dostosowuje do bieżących potrzeb i oczekiwań klienta. Możesz być pewny, że zostanie poświęcone Ci wiele uwagi, dzięki czemu rozwiązania zaproponowane Ci przez PC Polska, będą w pełni odpowiadały Twoim celom i motywacjom.Dodatkowo dla posiadaczy kuponu 30% na wszystkie inne usługi świadczone przez PCPOLSKA. Jak i gdzie?   Spiesz się! Złap okazję promocyjną już dzisiaj!  Kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.