Oferta online

499 zł

Wartość: 1230 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 59%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za profesjonalne szkolenie 4-godzinne Ekspedientek w sklepie! Kliknij Kup Teraz! Oferta limitowana!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zwiększenie sprzedaży produktów!Umiejętność prowadzenia sprzedaży! Prawidłowo wyszkolona kadra przyczynia się do współtworzenia wizerunku i marki,dzięki czemu z biegiem czasu klient, robiąc zakupy, przestanie zwracać uwagę na cenę,Szkolenie przeprowadzane w miłej atmosferze, ale szczególną uwagę zwraca się na osiągnięcie najlepszego efektu szkolenia Dojazd do firmy wliczony w cenę kuponuWszystkie materiały szkoleniowe wliczone w cenę kuponu Misją firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją.Nie czekaj!Złap okazję już dziś!Oferta limitowana!

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:- profesjonalne szkolenie 4-godzinne Ekspedientek w sklepie! dla pracowników stacjonarnych, placówek sieci handlowej, sklepów (uczestnicy to pracownicy szczebla ekspedientów) na terenie Twojego sklepu- w szkoleniu może wziąść udział maksymalnie do 10 osób- bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego kraju- szkolenie u klienta we wskazanym miejscuAby skorzystać z oferty promocyjnej należy:  na adres  e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) wysłać:- kupon- zaproponować termin szkolenia, miejsce, nazwa firmy, ilosc osob zainteresowanych- napisać kontakt do osoby odpowiedzialnej w firmie1 osoba może kupić dowolną ilość kuponów  ­ Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Z dzisiejszym kuponem promocyjnym  Infobuzer możesz zdecydować się na:Szkolenie ekspedientek (4 godzinne szkolenie w sklepie) 499 zł zamiast 1230­ złSzkolenie oprócz bogatej wiedzy teoretycznej uwzględnia praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każda z Pań biorąca udział w inscenizowanej sytuacji pod okiem trenera, ma okazję przeanalizować własne zachowanie oraz wyciągnąć wnioski.Program szkolenia obejmuje szeroki wachlarz zagadnień i sytuacji związanych z obsługą klienta, z którymi ekspedientki muszą radzić sobie na co dzień, a o znaczeniu wysokich kwalifikacji ekspedientek świadczy fakt, że poziom obsługi w istotny sposób wpływa na poziom dochodów ze sprzedaży.Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę i praktykę z zakresu:*         Techniki sprzedaży - podstawowe i zaawansowane*         Negocjacje pozycyjne i problemowe*         Sztuka obsługi reklamacji*         Sztuka budowania długotrwałych relacji z klientem*         Zwalczenie obiekcji klienta*         Typologia klientaPrecision Consulting Polska Jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta. Świadczy usługi w dziedzinie szkoleń dla firm, tworzenia wizerunku ludzi i firm oraz rekrutacji wykwalifikowanej kadry.10 letnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto nasze doświadczenie opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie.Misją firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Nasze usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Dostosowujemy je do aktualnej sytuacji klienta i jego bieżących potrzeb.Dla wszystkich klientów podchodzimy długoterminowo, dlatego relacje, które budujemy oparte są na wzajemnym zaufaniu. Sukces klienta jest przecież naszym sukcesem! Do każdego klienta oraz realizowanego przez nas projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poświęcamy wiele uwagi na poznanie celów oraz motywacji klienta, szukając rozwiązań najlepiej dostosowanych do jego konkretnych potrzeb.PC Polska kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów. Zależy nam na sukcesie współpracujących z nami przedsiębiorstw, ich właścicieli i pracowników oraz osób, które są w trakcie szukania pracy.Dojazd trenera na szkolenie oraz materiały szkoleniowe wliczone w cenę.Dodatkowo dla posiadaczy kuponu 30% na wszystkie inne usługi świadczone przez PCPOLSKA. Jak i gdzie? Ważność kuponu 6 miesięcy . Nie czekaj! Złap okazję promocyjną już dzisiaj!Kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj