Oferta online

210 zł

Wartość: 520 zł

Cena: 210 zł

Oszczędzasz: 60%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za szkolenie na Pracownika biura podróży z certyfikatem MEN! Kliknij Kup Teraz! Spiesz się! Oferta limitowana! Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN (ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U poz 186).imienny certyfikat ukończenia kursuDecydując się na kurs otrzymasz wiedzę z zakresu:- obsługi klienta- opisu wycieczek- systemów rezerwacyjnych- rynku turystycznego- touroperatorów- psychologii sprzedaży- rozpoznania potrzeb klienta- obsługi posprzedażowa- kontaktu telefoniczny z klientemNie czekaj! Złap okazję już dziś!Promocja limitowana!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:- szkolenie na Pracownika biura podróży z certyfikatem MEN!Ilość godzin: 6 – 8 godzin (w zależności od wielkości grupy)Termin szkolenia: 12.12.2014Miejsce: Katowice / Bielsko-BiałaAby zrealizować kupon należy:dokonać rezerwacji telefonicznielub poprzez wysłanie e-maila na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy)podając kod kuponu Infobuzer, nazwę szkolenia, imię i nazwisko.Ważność kuponu do 12.12.2014r.

Opis szczegółowy

­Chcesz pracować w biurze podróży?Zanim ktokolwiek Cię zatrudni, spyta czy znasz systemy rezerwacyjne, czy umiesz robić rezerwacje, czy umiesz przygotować ofertę i ją sprzedać!Myślisz, że jesteś bez szans? To fakt, musisz wykazać się konkretnymi umiejętnościami. Ale właśnie tego nauczysz się na kursie!Skorzystaj z dzisiejszej promocji Infobuzer i kliknij Kup Teraz!Podczas szkolenia przekazujemy nie tylko teorie, ale głównie praktykę: warsztat (praca z klientem) sprawdzających nabytą teorię w praktyceI wiele innych...Po szkoleniu każdy uczestnik będzie bogatszy o wiedzę z zakresu:- obsługi klienta- opisu wycieczek- systemów rezerwacyjnych- rynku turystycznego- touroperatorów- psychologii sprzedaży- rozpoznania potrzeb klienta- obsługi posprzedażowa- kontaktu telefoniczny z klientemPo ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:- zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN (ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U poz 186).- imienny certyfikat ukończenia kursuNie czekaj! Złap okazję promocyjną już dzisiaj!Centrum Szkoleń Biznesowych oferuje szeroką gamę szkoleń. Celem jest pomoc uczestnikom szkoleń w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz rozwój nowych kompetencji.Dokłada wiele starań aby poprzez odpowiedni dobór tematów i trenerów, uczestnicy naszych szkoleń mieli dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowej wiedzy z wybranych dziedzin. Liczna grupa trenerów i doradców pozwala realizować projekty oparte na najnowszych metodach zarządzania.Zrealizowanie kilkuset projektów szkoleniowych i doradczych dało nam doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystujemy wspomagając przedsiębiorstwa w znajdowaniu drogi do osiągnięcia sukcesów. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 17 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj