Oferta online

27 zł

Wartość: 380 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: 93%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za komplet 20 szablonów CV i listów motywacyjnych. Korzystaj z wiedzy profesjonalistów!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Szablon to doskonały wzór do stworzenia własnego, unikatowego domumentu. Wzorując się na poprawnie wykonanym CV czy liście motywacyjnym zwiększamy swoje szanse na powodzenie.Ubiegając się o pracę liczy się przejrzystość oraz doskonałe zaprezentowanie treści, kożystając z zaproponowanych wzorów zwiększasz swoje szansne na powodzenie.Firma PC Polska posiada bogate doświadczenie oraz współpracuje z podmiotami w Europie i USA od 10 lat. Renoma firmy wzrasta z dnia na dzień, a oferty kierowane do kientów są najwyższej jakości.

Warunki

  • Kupon ważny 1 miesiąc.Promocja obejmuje zakup kompletu 20 szablonów CV i listu motywacyjnego po polsku.Aby skorzystać z promocji należy:- wysyłasz zakupiony kupon na adres na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy)- do 24h na podany adres email zostanie przesyłany komplet 20 szablonów CV i listu motywacyjnego. - szablony również dostępne będą na stronie www.cvilist.pl1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

CV i list motywacyjny to podstawowe dokumenty aplikacyjne wykorzystywane przy ubieganiu się o pracę. Firma PC Polska oferuje Państu komplet 20 szablonów listów motywacyjnych i CV przydatnych do stworzenia własnego i unikatowego wzoru.Od 10 lat współpracuje z licznymi wytwórcami z całej Europy i USA oraz z zaangażowaniem pracuje nad realizacją zadań tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Prężnie się rozwija i buduje stabiną markę.Zaufaj ich doświadczeniu, napisz wyjątkowy list motywacyjny oraz CV i zbobądz wymarzoną prace !

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.