Oferta online

29 zł

Wartość: 69 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 58%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za jeden zegarek Geneva z przesyłką gratis. Spiesz się! Oferta limitowana! Idealne dopełnienie jesiennej stylizacji i precyzyjny czasomierz w jednym!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Przesyłka gratis - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztówSkórzana bransoleta!Kolory do wyboru!biały, czarny, zielony.To nie tylko modne dodatki, ale precyzyjne czasomierze, które Cię nie zawiodą.Trwały, kwarcowy mechanizm jest zasilany wymienną baterią, wiec zegarek posłuży Ci przez wiele lat.Nie czekaj!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:-  jeden zegarek Geneva z przesyłką gratis.Aby zrealizować kupon należy:na adres mailowy wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy)złożyć zamówienie z podaniem kodu Infobuzer.pl oraz podaniem wybranego koloru (biały, czarny lub zielony) oraz pełnych danych niezbędnych do wysyłki.1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponówCzas realizacji: 5 dni roboczych + czas dostawyWażność kuponu 1 miesiąc od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Z dzisiejszym kuponem Infobuzer.pl sprawisz sobie zegarek marki Geneva !Przesyłka gratis - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.Dostępne kolory: biały, czarny, zielonyZawsze elegancki i praktyczny dodatek Nie musisz wydawać majątku, aby mieć modny i trwały zegarek!Kliknij Kup Teraz! i wybierz swój ulubiony kolor! Idealny pomysł na prezent! Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie!To nie tylko modne dodatki, ale precyzyjne czasomierze, które Cię nie zawiodą.Trwały, kwarcowy mechanizm jest zasilany wymienną baterią, wiec zegarek posłuży Ci przez wiele lat. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj