Oferta online

24 zł

Wartość: 40 zł

Cena: 24 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 4 uniwersalne ostrza pasujące do maszynki Mach 3 lub Mach 3 Turbo z przesyłką gratis! Oferta limitowana! Nie czekaj! Kliknij Kup Teraz!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Golenie się to czynność, którą większość mężczyzn wykonuje co rano!Żeby było szybkie, dokładne i bezbolesne potrzebne jest ostre ostrze.W ofercie wkłady z 5 cienkimi i ostrymi jak brzytwa ostrzami.Zapewniają największy komfort golenia. Pokryte specjalną powłoką zmniejszającą opór, gwarantują golenie bez ciągnięcia i szarpania.Żyletka idealnie sunie po policzku, zapewniając maksimum precyzji.Możesz kupić i wykorzystać dowolnie wiele bonów.Mach 3 – ostrza z dodatkowym paskiem nawilżającym.Mach 3 Turbo – specjalne ostrza PowerGlide, idealne nawet przy bardzo gęstym zaroście­

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:-  4 uniwersalne ostrza pasujące do maszynki Mach 3 lub Mach 3 Turbo z przesyłką gratis!Aby zrealizować kupon należy:należy na adres mailowy wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy)złożyć zamówienie z podaniem kodu Infobuzer.pl wybranego modelu oraz pełnych danych niezbędnych do wysyłki.Przesyłka w cenie kuponu – brak dodatkowych kosztów!Ważność kuponu 1 miesiąc od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Marki Gillette chyba nie trzeba Wam przedstawiać.Dziś mamy coś co przyda się każdemu mężczyźnie korzystająmu z maszynek do golenia tej marki!To wkłady pasujące do wszystkich maszynek z serii Mach 3, Mach 3 Turbo,Niezwykle ostre ostrza zapewniają bezproblemowe golenie!Dlatego wybierz model wkładu, zdecyduj się czy potrzebujesz 4 czy 8 wkładów (a może jeszcze więcej) kup kilka kuponów Infobuzer i ciesz się dokładnie ogoloną skórą na długoGillette Mach 3Wkłady do tej maszynki mają 3 niezwykle ostre ostrza, które gwarantują bardzo dokładne golenie. Dodatkowy pasek nawilżający zapewnia Twojej skórze całkowite bezpieczeństwo.  Gillette Mach 3 TurboDo tego rodzaju maszynki potrzebne są specjalne ostrza PowerGlide pokryte powłoką TUT. Sprawia ona, że ostrza są zupełnie wygładzone. Rezultat? Możesz zgolić najgęstszy zarost za jednym pociągnięciem! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj