Oferta online

99 zł

Wartość: 145 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 32%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za rewelacyjne urządzenie medyczne LadyCare łagodzące objawy menopauzy! Popraw swoje samopoczucie, odzyskaj radość życia! Przesyłka w cenie kuponu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne urządzenie medyczne pomagające zwalczyć objawy menopauzy!Wystarczy przyczepić do bielizny!Popraw swoje samopoczucie i odzyskaj radość życia!Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!Przesyłka wliczona w cenę kuponu!Tą wspaniałą, całkowicie naturalną metodę terapii stosuje już ponad 300 000 kobiet na całym świecie!Teraz możesz stosować ją i Ty. Dzięki tej nowoczesnej metodzie Twoje życie może nabrać nowej jakości,możesz cieszyć się jego pełnią bez uciążliwych objawów menopauzy!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: -  urządzenie medyczne LadyCare łagodzące objawy menopauzy!Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Zakupiony kupon Infobuzer należy przesłać na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).W treści e-mail - należy napisać:imię i nazwisko, dane adresowe do wysyłkioraz numer telefonu kontaktowego.W tytule e-maila wpisać:kod kuponu Infobuzer.plKupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.­ 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

­Całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne urządzenie medyczne pomagające zwalczyć objawy menopauzy!Wystarczy przyczepić do bielizny! Popraw swoje samopoczucie i odzyskaj radość życia!Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów! Przesyłka wliczona w cenę kuponu!  LadyCare to niezwykłe odkrycie, rozwiązujące problemy kobiet borykających się z objawami menopauzy.To niewielkie, całkowicie nieinwazyjne urządzenie medyczne pomaga zwalczyć takie problemy jak uderzenia gorąca, kołatanie serca, drażliwość czy utrata libido.Wystarczy przyczepić do bielizny!Odzyskaj radość życia dzięki LadyCare! Zobacz jak to działa! Menopauza to trudny okres w życiu kobiety. Uderzenia gorąca znacznie obniżają jakość życia i zmuszają kobiety do szukania pomocy medycznej. Dzięki rewelacyjnemu urządzeniu LadyCare możesz na nowo odzyskać radość życia! To wspaniałe, małe urządzenia medyczne, opatentowane zostało w Wielkiej Brytanii, zarejestrowane jako CE urządzenie medyczne klasy 1 – nie dające żadnych skutków ubocznych. Przetestowane zostało w klinice dr Nyjon K. Eccles w Londynie.To dyskretne urządzenie po prostu przyczepiasz do bielizny w okolicy miednicy - 10 cm poniżej pępka. LadyCare działa w sposób całkowicie naturalny, równoważąc pobudzające i hamujące działanie układu nerwowego, poprzez oddziaływanie na przywspółczulny (parasympatyczny) układ nerwowy, którego zwoje leżą w pobliżu najbardziej unerwionych narządów lub w nich samych.Tą wspaniałą, całkowicie naturalną metodę terapii stosuje już ponad 300 000 kobiet na całym świecie! Teraz możesz stosować ją i Ty. Dzięki tej nowoczesnej metodzie Twoje życie może nabrać nowej jakości, możesz cieszyć się jego pełnią bez uciążliwych objawów menopauzy!LadyCare pomaga w takich objawach menopauzy, jak:   uderzenia gorąca, bóle stawów, brak koncentracji, kołatanie serca,  wzdęcia, wahania nastroju, nietrzymanie moczu, lęk i drażliwość,  suchość pochwy, przyrost masy ciała, utrata libido, osłabienie pamięci,  bolesne stosunki, napięcie mięśni, zmęczenie i bezsenność.Produkt jest polecany przez doktora Nyjon K. Eccles, który przeprowadził badanie skuteczności LadyCare na 508 kobietach w okresie menopauzy.Już po miesiącu stosowania ponad połowa badanych kobiet zauważyła wyraźną różnicę - zmniejszenie niepokoju i przyrostu wagi,eliminację wahań nastroju i bezsenności, likwidację wzdęć.    Długoterminowe używanie LadyCare jest całkowicie bezpieczne, należy nosić to urządzenie przez cały okres menopauzy  (w dzień i w nocy), nawet wtedy, kiedy objawy ustąpią, co następuje maksymalnie po 2 miesiącach.  Dopuszcza się okazjonalne odpinanie urządzenia, jeśli istnieje taka potrzeba (pływanie, opalanie a także w sytuacjach,  kiedy nie chcemy, żeby było widoczne).  Nawet 2-, 3-dniowe odpięcie LadyCare nie powoduje natychmiastowego powrotu objawów menopauzy,  ponieważ działanie organizmu jest na tyle uregulowane, że przez pewien czas nie potrzebuje on wsparcia ze strony LadyCare 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.