Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Totalny HIT! Zegarek damski Paris Hilton z kryształkami Svarowskiego! Nie czekaj Kliknij Kup Teraz!

za designerski zegarek Paris Hilton na skórzanym pasku z tarczą wysadzaną kryształkami Svarowskiego! 3 modne kolory do wyboru, przesyłka w cenie kuponu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

80 zł

Wartość: 340 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: 76%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za designerski zegarek Paris Hilton na skórzanym pasku z tarczą wysadzaną kryształkami Svarowskiego! 3 modne kolory do wyboru, przesyłka w cenie kuponu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zegarek zapakowany w eleganckie pudełko.Zegarek jest w 100% oryginalny.Mineralne szkiełko odporne na zarysowania.Zegarek Paris Hilton na skórzanym pasku z tarczą wysadzoną delikatnie kryształkami Swarovskiego.Do wyboru kolor: biały, czarny lub brązowy.Idealny pomysł na prezent!Ogromna frajda dla każego fana marki Paris HiltonNie czekaj!Promocja Limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - designerski zegarek Paris Hilton na skórzanym pasku z tarczą wysadzaną kryształkami Swarovskiego! 3 modne kolory do wyboru, przesyłka w cenie kuponu!Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Zakupiony kupon Infobuzer należy przesłać na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).W treści e-mail - należy napisać:imię i nazwisko,  dane adresowe do wysyłkioraz numer telefonu kontaktowego.W tytule e-maila wpisać:kod kuponu Infobuzer.plKupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.­ Jedna osoba może kupić więcej niż 1 kupon

Opis szczegółowy

Zjawiskowy zegarek Paris Hilton z tarczą wysadzana kryształkami Swarovskiego! 3 kolory do wyboru!Wykonanie z wysokiej jakości skóry, solidny mechanizm kwarcowy! Połączenie modnej bransoletki i eleganckiego zegarka!Bądź zawsze na czasie!  Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zostań posiadaczką stylowego zegarka Paris Hilton!Tarcza wysadzana kryształkami Swarovskiego na pewno wyróżni Cię z tłumu.3 modne kolory do wyboru! Wybierz Twój ulubiony i bądź na czasie!Zegarek Paris Hilton na skórzanym pasku z tarczą wysadzoną delikatnie kryształkami Swarovskiego.Do wyboru dostępne 3 kolory:                                              biały - 13 sztukczarny - 5 sztukbrązowy - 3 sztukZegarek zapakowany w eleganckie pudełko.Zegarek jest w 100% oryginalny.Dane techniczne zegarka:Wodoszczelność: 30 m/3 BAR.Szerokość paska: 6 mm.Szerokość tarczy: 14 mm.Waga zegarka: 29 gram.Tarcza analogowa.Mechanizm kwarcowy.Mineralne szkiełko odporne na zarysowania.Zegarek zapakowany w eleganckie pudełko.Idealny zegarek na prezent. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.