Oferta online

669 zł

Wartość: 1393 zł

Cena: 669 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Podróżujemy Tanio

Miłośnicy jazdy na nartach, nartach biegowych i jazdy na rowerze uwaga! Ciesz się z 4 dni we dwoje w Wysokich Tatrach w hotelu Poprad z 52% zniżka.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Liczba talonów na osobę jest nieograniczona.
  • Możliwość dostawki.
  • Możliwość łączenia talonów, aby przedłużyć swój pobyt!
  • Talon można również wykorzystać w ciągu świąt Bożego Narodzenia.
  • Możesz kupić więcej talonów i łączyć je.

Warunki

  • Rezerwacja terminu jest wymagana z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: +421 52 787 08 11 lub e-mailu hotel-poprad@pp.psg.sk dopiero po otrzymaniu talonu z Podrozujemytanio.
  • Talon Podrozujemytanio należy u Relax Company zrealizowac najpóźniej do 20 maja 2012.
  • Po otrzymaniu talonu od podrozujemytanio.pl proszę go wysłać na adres e-mail info@relaxcompany.cz
  • Po upływie tego terminu talon nie ma już zastosowania i wygasa.
  • Oryginalne talony do zakwaterowania są ważne do dnia 28 grudnia 2011 r. i następnie od 1.8.2012 - 30.05.2012.

Opis szczegółowy

Tatry Wysokie oraz jeden z najpopularniejszych ośrodków rekreacji i sportu na Słowacji - Poprad - chyba nie potrzeba ich nikomu przedstawiac. Chodzi o najbardziej odwiedzane przez zainteresowanych centrum zabaw zimowych - narty, snowboard, narty biegowe lub wspinaczka górska. Blisko Popradu na przykład znajduje się popularne Szczyrbskie Jezioro, ktore jest idealne dla wszystkich narciarzy. Ci bardziej wymagający znajdą coś dla siebie w Tatrzańskiej Łomnicy, gdzie możesz spróbować najtrudniejszych stoków na Słowacji! Możesz tak zjeżdżać w dół trasami narciarskimi liczącymi w sumie 15 km i znajdziesz tu 15 wyciągów, którymi możesz dojechać do tych najwyższych szczytów. Aby doświadczyć inną adrenalinę, możesz spróbować toru snowtubingowego lub przejażdżki na snowbiku w miejscowym parku rozrywki. Coś dla siebie znajdą tu również zainteresowani narciarstwem biegowym - precyzyjnie pielęgnowane szlaki biegowe znajdziesz w pobliżu Szczyrbskiego Jeziora a w podtatrzanskich miejscowościach czekają na ciebie dziesiątki kilometrów oznakowanych szlaków turystycznych. Wysokie góry, świeże powietrze i górzysty teren przyciągają zainteresowanych również o porze wiosennej i to głównie ze względu na piesze wędrówki czy tak popularną turystykę rowerową. W pobliżu istnieją w sumie 22 oznakowane trasy dla rowerów górskich, od łagodniejszych, gdzie możesz pojechać z dziećmi, aż po trudne o wysokim przewyższeniu. Nie chcesz się ruszać i uprawiać sport? Nieszkodzi! Możesz „poszaleć” w pobliskim parku wodnym AquaCity Poprad, lub udać się do ulubionych wód termalnych z wodą leczniczą w Vrbove. Z tego wynika, że jeżeli wybierzesz się do hotelu Poprad kiedykolwiek, korzystać będziesz tutaj zarówno z mnóstwa zabawy, sportu jak również z odpoczynku. Dzięki naszej 52% zniżce można tutaj we dwoje przeżyć 4 dni wraz z bogatym śniadaniem i 3 daniową obiadokolacją, bezpłatnym parkowaniem oraz skorzystać z przyjaznych służb hotelowych. I to nawet podczas świąt Bożego Narodzenia! Więc nie wahaj się uzyskać świetną zniżkę i zarezerwuj swój pobyt, zanim cię ktoś wyprzedzi! W Popradzie jest również możliwość odwiedzenia parku wodnego, nie jest on jednak częśią hotelu.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Petržílkova 2706/30 Praha 5, 158 00 Praha

http://www.relaxcompany.cz/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj