Oferta online

399 zł

Wartość: 1200 zł

Cena: 399 zł

Oszczędzasz: 67%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za profesjonalny pakiet reklamowy oferowany przez firmę Go Partner! Spiesz się! Oferta Limitowana!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Promocja firmy to najważniejsza inwestycja każdego przedsiębiorcy,któremu zależy na budowaniu popularności swojej marki i pozyskiwaniu nowych klientów.Marketing internetowy jest współcześnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy.Zaufaj wiedzy i umiejętnościom profesjonalistów w tej dziedzinie.Internet to potężne narzędzie, dzięki któremu dotrzesz do nowych klientów.Internet to obecnie najpopularniejsze źródło pozyskiwania Klientów - dzięki naszemu kompleksowemu pakietowi - dotrzesz ze swoją ofertą do tysięcy potencjalnych klientów. Złap okazję promocyjną Infobuzer już dziś!Nie czekaj!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- profesjonalny pakiet reklamowy oferowany przez firmę Go PartnerW skład pakietu wchodzi:1). Dodanie ogłoszeń o Twojej firmie do 60 najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w całej Polsce.2). Prowadzenie kampanii Adwords przez 2 miesiące3). Dodanie Firmy do Google Maps4). Założenie statystyk Google Analitics5). Założenie profilu na Google+6). Założenie profilu firmy na Facebooku7). Marketing Szeptany8). Umieszczenie 20 pozytywnych wpisów na różnych forach internetowychAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- wysłać zgłoszenie na adres  e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) wraz z adresem strony i danymi kontaktowymi.Po przeanalizowaniu Twojej branży - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i zaczniemy realizować reklamę.Czas na uruchomienie kampanii reklamowej w Google - 3 dni robocze od momentu zakupu kuponu!Ważna uwaga - pakiet obejmuje koszty prowadzenia kampanii Adwords przez 2 miesiące - Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów kampanii w Google na podstawie ustalonego budżetu - min. 400zł miesięcznie. Koszt kampanii jest dodatkowo fakturowany przez firmę GO Partner i jest płatny przed uruchomieniem kampanii.

Opis szczegółowy

Zacznij zdobywać nowych klientów !Kup nasz pakiet usług marketingowych i zareklamuj swoją firmę w Internecie.W skład pakietu wchodzi:1). Dodanie ogłoszeń o Twojej firmie do 60 najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w całej Polsce.2). Prowadzenie kampanii Adwords przez 2 miesiące3). Dodanie Firmy do Google Maps4). Założenie statystyk Google Analitics5). Założenie profilu na Google+6). Założenie profilu firmy na Facebooku7). Marketing Szeptany8). Umieszczenie 20 pozytywnych wpisów na różnych forach internetowychTo wszystko za jedyne 399zł zamiast 1200zł!Go Partner prowadzi kampanie reklamowe w Internecie już od 6 lat !dzięki takiemu doświadczeniu doskonale wie co sprawdzi się najlepiej w Twojej branżyoraz jak przyciągnąć dużo nowych klientów na Twoją stronę.Posiadane umiejętności zostały potwierdzone przez Google.Go Partner oferuje Ci kompleksowe rozwiązania marketingu internetowego, w dodatku po bardzo atrakcyjnych promocyjnych cenach!Czy nadal się zastanawiasz ? Mysle, że nie!Nie czekaj! Złap okazję promocyjną Infobuzer juz dziś!                    

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj