Oferta online

229 zł

Wartość: 416 zł

Cena: 229 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Podróżujemy Tanio

Zdumiewające 229 zł za sportowo-relaksacyjny pobyt dla dwóch na trzy dni w Karkonoszach z przedłużoną ważnością do 30.6. ze śniadaniem i obiadokolacją w pensjonacie Piana

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzieci w wieku 2-12 lat 250 Kc/1noc/ śniadanie z obiadokolacją.
  • Możliwość przedłużenia pobytu na korzystnych warunkach (każdy rozpoczęty dzień 250 Kc/ 1 osoba/1noc/śniadanie z obiadokolacją). Zwierzęta domowe bez opłat.

Warunki

  • Liczba kuponów na osobę jest nieograniczona.
  • Piana, Velká Úpa 11, 54221 Pec pod Sněžkou.
  • Kupon zastosuj w: Pensjonat
  • Wstępna rezerwacja terminu wymagana pod numerem: +420 739 461 577 (rezerwacja możliwa po 16:00).
  • Ważność kuponu do 31.07.2012

Opis szczegółowy

Wybierz się do jednego z najbardziej znanych ośrodków Karkonoszy, Velkiej Upy, która jest jedną z nowoczesnych ośrodków sportów zimowych w Czechach. Z naszą ofertą dostajesz trzy dni dla dwojga w atrakcyjnej lokalizacji z zakwaterowaniem w pensjonacie Piana ze śniadaniem i obiadokolacją i to z kuszącą zniżką 45%.Velka Upa rozkłada się po obu stronach rzeki Upa w długości 5 km i łączy się ze znanym ośrodkiem Pec pod Śnieżką. Prawa strona Velkiej Upy leży na zboczu Vlaskiego szczytu Javor i Svetlej hory. Zakwaterowanie w pensjonacie Piana, który ma 2 do 5-osobowe pokoje, jadalnię, kominek i przyjemny pub, który przyciąga do miłego spędzenia wieczoru. Nasz pensjonat jest idealny dla rodzin z dziećmi, a także i dla turystów, którzy szukają cichą i przytulną atmosferę. Bezpośrednio przy budynku przepływa rzeka Upa.  Budynek usytuawany jest na obszarze doliny Velka Upa, w pobliżu dolnej stacji siodełkowej kolejki linowej Portaszki (1456 m), która jest czynna przez cały rok. Kolejka linowa jest często używana na szlaku turystycznym wiodącym na pobliską Rużovą Horę (stacja kolejki linowej na Śnieżkę) i najwyższą czeską góre Śnieżkę. Pieszo lub na rowerach górskich można łatwo dotrzeć do najwyższych i najpiękniejszych części Karkonoszy, do wyskogórskich torfowisk, na grzbiet Śnieżki lub do puszczy Rychory. Nie tylko w okolicach Velka Upa, ale również Pec pod Śnieżką czeka na ciebie magiczna górska natura zapraszająca do wycieczek po okolicy. Na wycieczkę warto wybrać Obri dul (Olbrzymią kopalnię), gdzie można również zwiedzić wystawę edukacyjną KRNAP i zejść do podziemnej kopalni Kovarna lub wybrać się na szlak edukacyjny Karkonosze Wschodnie - Źródła Upy.Po przeciwnej stronie Pec pod Snezkou nie można ominąć górską farmę Sosna, gdzie są oferowane produkty nabiałowe z własnej produkcji. Dla miłośników adrenaliny jest bobslej, który jest wyjątkowy dzięki swojemu nietypowemu torowi, zbudowanemu wzdłuż stromego zbocza. Oferuje liczne zakręty i specjalne odcinki prowadzące w niektórych miejscach nawet osiem metrów nad ziemią z przewyższeniem 90 metrów! Warto zwiedzić również skalne miasto Adrspach, zamek Kuks, Dolinę babci, Dvur Kralove (ZOO), Vrchlabi z możliwością lotów widokowych, uzdrowisko Janske Lazne, kolejkę linową na słynną Cerną horę, forty Josefov, Dobrosov, Stachelberg.Możliwość korzystania z pomocy opiekunki do dziecka w ciągu dnia (kreatywna zabawa, rysowanie, gry, możliwość jazdy konnej na terenie pensjonatu), oczywiście nadzór fachowców.Wieczory można spędzić w stylowej górskiej restauracji z TV przy kominku.Przyjedź odpocząć do pięknych górskich miejsc. Cieszymy się na Twój przyjazd!  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Koštov 74, 40002 Ústí nad Labem

http://www.pension-piana.cz/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj