Oferta online

345 zł

Wartość: 690 zł

Cena: 345 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

345 zł zamiast 690 zł (-50%) za bon na 5 dniową naukę i zabawę dla twojego dziecka w przedszkolu narciarskim Dimbo w trzech ośrodkach do wyboru!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Unikatowa oferta w skali całego kraju! Podaruj swojemu dziecku radosną zimę w PRZEDSZKOLU NARCIARSKIM DIMBO!
 • Stawiamy na bezpieczeństwo i dobrą zabawę naszych podopiecznych , zatem są oni pod stałą opieką wykwalifikowanych opiekunek. Kiedy zmęczą się białym szaleństwem mogą regenerować swoje siły w ciepłych przytulnych pomieszczeniach, gdzie na pewno nuda ich dopadnie.
 • Twoje dziecko nie ma sprzętu narciarskiego? To żaden problem! W naszych wypożyczalniach ubierzemy twojego malucha od stóp do głów w profesjonalny i bezpieczny sprzęt narciarski.
 • Szkolenie narciarskie twojego dziecka przebiega pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa.
 • PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE DIMBO posiada własne wyciągi i stoki narciarskie, przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Twój maluch będzie tam całkowicie bezpieczny, ponieważ z wyciągów i stoków DIMBO mogą korzystać tylko dzieci. Czekają tan na nich różne atrakcje!

Warunki

 • Kurs weekendowy (sobota-niedziela) będzie realizowany w trzech ośrodkach naszego PRZEDSZKOLA NARCIARSKIEGO.
 • Zanim kupisz bon MUSISZ skontaktować się z naszym biurem obsługi pod nr telefonu 503 037 507
 • OFERTA LIMITOWANA
 • Do dyspozycji jest 10 TERMINÓW - na KAŻDY TERMIN przypada 2 BONY
 • 1 osoba może kupić max 2 bony
 • Oferta zawiera: szkolenie narciarskie+wyciąg+wypożyczalnie (bez noclegów)
 • DIMBO - MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE (34-312 Międzybrodzie Żywieckie, ul. Górska 21)
 • Jeśli dokona się rezerwacji, nie ma możliwości jej odwołania PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE DIMBO Adres: 41-506 Chorzów, ul. Trzyniecka 18/15 Tel. 503 037 507 e-mail: biuro@dimbo.pl www.dimbo.pl
 • DIMBO - KRYNICA ZDRÓJ (33-380 Krynica-Zdrój, ul.Nowotarskiego 1)
 • DIMBO - ZAKOPANE (34-500 Zakopane, ul. Na Gubałówkę)
 • Terminy na jakie można dokonywać rezerwacji: Styczeń: 2-6 , 9-13 , 16-20 , 23-27 Luty: 30.01-3.02 , 6-10 , 13-17 , 20-24 Marzec: 27.02-2.03 , 5-9

Opis szczegółowy

Zalety nauki narciarstwa w przedszkolu narciarskim

Rodzice, którzy są zakochani w białym szaleństwie, najchętniej widzieliby swoje pociechy z nartami na nogach już kilka chwil po opanowaniu i tak bardzo dla dzieci trudnej sztuce chodzenia. Praktyka jednak pokazuje, że należy poczekać co najmniej do 4 roku życia. Wiąże się to z jednej strony z różnic w rozwoju psychomotorycznym dziecka, a z drugiej z braku odpowiedniego sprzętu dla dzieci młodszych niż 3 lata. Mówimy tutaj o prawdziwym, bezpiecznym sprzęcie.

W tym wieku nie ma różnic jeśli chodzi o płeć, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki równie dobrze radzą sobie w nauce jazdy na nartach. Dzieci w tym wieku są bardzo otwarte na poznawanie nowych rzeczy. Narciarstwo może się dla nich okazać najbardziej interesujące, gdyż tu poznają naturę z zupełnie innej strony i czują, że nie są zależne od rodziców. Podczas nauki narciarstwa dzieci zaczynają uczyć się odpowiedzialności za siebie i innych (narciarze na stoku), co wydaje się niezwykle istotne.

Dziecko w wieku 4 lat ma już na tyle dobrze rozwinięty aparat ruchu (kości i stawy), że spokojnie może uprawiać narciarstwo, które jest wręcz zalecane, gdyż w zamian oferuje dziecku rozwój wielu cech motorycznych i osobowości ( wytrzymałość, siła, równowaga, koordynacja wzrokowo - ruchowa, percepcja, odwaga itp).

W grupie dzieci, postępy w nauce jazdy na nartach są zauważane o wiele szybciej, gdyż pojawiają się wśród nich przyjaźnie oraz pierwsze rywalizacje, dzięki czemu dzieci wzajemnie się motywują. Robią to nie świadomie, ale skutecznie i z dobrym efektem. Będąc w większej grupie, dzieci są również odważniejsze, szybciej pokonują strach czy ewentualną niechęć, widząc rówieśnika zmagającego się ze śniegiem i nartkami. Na początku nauki najlepiej jest więc stosować różne formy zabaw, by zachęcić dzieci do jazdy na nartach. Pamiętajmy, że czterolatek nie zna pojęcia NAUKA, on chce się bawić a nie uczyć a my możemy to umiejętnie wykorzystać. Do zabawy nikogo nie trzeba zmuszać, zwłaszcza, jeżeli odbywa się w grupie rówieśników. Prędzej czy później każdy, nawet najbardziej oporny narciarz da się wreszcie przekonać.

Ciekawe jest również zjawisko naśladowania wśród dzieci. Czterolatki są w większości wzrokowcami a więc łatwiej jest im się uczyć podpatrując drugą osobę, drugie dziecko. Zaobserwowaliśmy, że dzieci łatwiej przyswajają sobie pewne elementy podpatrując kolegów, naśladując ich.

Bardzo ważny jest również czas, jaki dajemy dziecku na naukę jazdy na nartach. Niezbędna jest aklimatyzacja, bowiem nie każdy maluch dobrze zniesie przysłowiowe „rzucenie na głęboką wodę”. Czas wydłużony, nieograniczony czasem instruktora a także możliwość obserwacji innych dzieci jeżdżących na nartach.

Dzięki jeździe na nartach, dzieci poznają świat z zupełnie innej strony, poczuwają się do odpowiedzialności nie tylko za swoje „nartki”, lecz również za naturę, która ich otacza i dzięki której mogą szusować na stoku. Rozwijają swoją percepcję, czyli postrzeganie świata innymi zmysłami (rozwijają swoją wyobraźnię i horyzonty).

Wczesne próby narciarstwa rozwijają u dzieci koordynację wzrokowo - ruchową. Dla przykładu: 4-letnie dziecko, które widząc przeszkodę, hamuje przed nią lub ją omija - rodzice są zdumieni i zachwyceni.

Równowaga to kolejna, oczywista umiejętność, którą dziecko w swoim wieku, będzie doskonale kształtować dzięki narciarstwu, a nawet już dzięki samej zabawie w butach narciarskich.

Doskonale kształtowana jest również wytrzymałość. Oczywiście należy pamiętać o stosowaniu odpowiednio długich przerw, gdyż jak wiadomo małe dzieci szybko się męczą, ale równie szybko się regenerują. Dlatego nie ma sensu wysyłać 4latka na 1,5 godzinną naukę jazdy z instruktorem, gdyż najprawdopodobniej po kilkudziesięciu minutach dzieciak potrzebować będzie chwili odpoczynku. Dodajmy do tego czas spędzony w kolejkach do wyciągu oraz czas jaki dziecko potrzebuje na aklimatyzację z nowa osobą i z nowa sytuacją w jakiej się znalazł.

Pamiętajmy, że dzieciom bardzo łatwo możemy wszczepić pasję, ale równie łatwo możemy je zniechęcić. Bądźmy, więc ostrożni podczas pierwszych prób i dajmy naszemu maluchowi potrzebny mu czas i bezpieczeństwo!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE DIMBO Adres: 41-506 Chorz&oacute w, ul. Trzyniecka 18/15 Tel. 503 037 507 e-mail:

http://www.dimbo.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj