Oferta online

59 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 70%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za multimedialny kurs szybkiego pisania na klawiaturze z egzaminem i certyfikatem na Pisz123.pl

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Kurs szybkiego pisania: multimedialne lekcje z wykorzystaniem efektów specjalnych 3D, interaktywne gry, zaawansowana aplikacja do ćwiczeń!Certyfikat zaświadczający osiągniętą prędkość pisania na klawiaturze!Twórca programu to doświadczony trener i menager – platforma jest częścią firmy Funmedia, która współpracuje z ponad 2 tys. instytucji oświatowych – prowadzi działalność w 15 krajach!  Podstawy korzystania z klawiatury, przyporządkowanie palców do klawiszy, tajniki systematyczności i więcej!Zasady szybkiego pisania polskich liter, ćwiczenia na koncentrację!Nie czekaj! Złap okazję już dziś!Najlepsza metoda zapamiętywania na świecie!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: -  Multimedialny kurs pisania Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Wyślij e-maila z kuponem infobuzer na adres: biuro@infobuzer.pl w treści e-maila proszę napisać tytuł zakupionego kursu następnie otrzymasz e-mail zwrotny potwierdzający przyznanie dostępu wraz z hasłem. - Po otrzymaniu e-mailem hasła (kodu dostepu) wejdź na stronę wybranego kursu - Kliknij "aktywacja"- Wpisz swój adres e-mail i kod otrzymany w e-mailu Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów. Kupon ważny przez 3 miesiące

Opis szczegółowy

Uzyskaj dostęp do platformy Pisz123.pl! Już dzisiaj!Hałaśliwą, cieżką maszynę do pisania dawno już zastąpiła bezgłośna klawiatura komputera.Jest ważnym narzędziem pracy, dlatego warto nauczyć się jej profesjonalnej obsługi.Umiejętność szybkiego stukania w klawisze to przede wszystkim wzrost efektywności oraz oszczędność czasu pracy.  Na prędkość pisania wpływają nie tylko prawidłowe ułożenie palców, sprawność manualna i odpowiednia koncentracja,ale nawet rozluźnienie ciała i ergonomia miejsca pracy.  Pisz123 to interaktywny i w pełni multimedialny e-kurs szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze.Aby nauka była przede wszystkim dobrą zabawą, dajemy ci narzędzie bogate w zabawne gry edukacyjne i ćwiczenia.Ucz się o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do internetu.A jeśli zechcesz kontynować naukę poza siecią - masz możliwość pobrania materiałów gotowych do wydruku.  W kursie Pisz123 znajdziesz: nagrania wideo z efektami specjalnymi, zaawansowaną aplikację mierzącą prędkość pisania,graficzną planszę z prawidłowym układem palców na klawiaturze i skrótami klawiszowymi,różnorodne ćwiczenia z elementami gamifikacji, ranking, w którym możesz porównywać swoje postępy na tle innych użytkowników,praktyczne wskazówki dotyczące estetyki tekstu pisanego i nie tylko. Dla ułatwienia poruszania się po e-platformie, kurs podzielony jest na 10 rozdziałów, z których każdy zawiera 9 części:  film, porcję teorii podanej w lekkiej formie, ćwiczenia niwelujące liczbę popełnianych w trakcie pisania błędów,dobrą praktykę, gry edukacyjne, egzamin sprawdzający postęp w szybkości pisania oraz podsumowanie informacji. Pisz bezbłędnie i bezwzrokowo z kursem Pisz123! Funmedia jest liderem branży e-learning. Jesteśmy międzynarodową oraz dynamicznie rozwijającą się firmą,dostarczającą zaawansowane rozwiązania e-learningowe. Nasze portfolio obejmuje multimedialnekursy językowe i specjalistyczne (m.in. Excel123, Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci,który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy123 są dostępne w 26 państwach(m.in. w USA, Australii, Rosji i Czechach), a obecnie korzysta z nich już 170 000 użytkowników.Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label - Europejskiego znaku innowacyjności w  nauczaniu i uczeniu się języków obcych. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 26 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj