Oferta online

340 zł

Wartość: 660 zł

Cena: 340 zł

Oszczędzasz: 48%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za pobyt 3-dniowy dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją w Pensjonacie Margarita w Dusznikach Zdrój!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Pensjonat Margarita położony jest w malowniczej i spokojnej okolicy około 2 km od miasta Duszniki Zdrój.Goście przyjmowani są tu z niezwykłą gościnnością.Przekonaj się samodzielnie!Śliczna okolica !Atrakcje jak :kolorowa fontannaRynek miastaMuzeum Papiernictwa i Dusznicki Młyn PapierniczyDworek im. Fryderyka ChopinaPieniawa ChopinaPijalnia wód mineralnychPark Zdrojowyi wiele innych atrakcjiDostęp do bezprzewodowego internetu,Bezpłatny parking na terenie,Karta Rabatowa Ziemi Kłodzkiej uprawniająca do wielu zniżek w regionie,2 wyciągi narciarskie w odległości 100 m od obiektu.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- pobyt 3-dniowy dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją w Pensjonacie Margarita w Dusznikach Zdrój.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Po zakupie kuponu Infobuzer należy zrobić rezerwację telefonicznie lub wysłać e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).W przypadku nie odwołania rezerwacji z min. 4-dniowym wyprzedzeniem, kupon przepada!Każda osoba może kupić i wykorzystać kilka kuponów.Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu.Dzieci do lat 3 – bezpłatnie ( ½ śniadania i obiadokolacji dodatkowo płatne na miejscu 17 zł),Dzieci powyżej 3 – 9 lat – 60 zł/doba – w cenie ½ wyżywienia (śniadania i obiadokolacje),Dzieci powyżej 9 lat – 85zł/doba z wyżywieniem.Zwierzęta - opłata: małe: 10 zł/doba, duże: 20 zł/doba.

Opis szczegółowy

Pensjonat Margarita składa się z dwóch budynków położonych niedaleko siebie, w malowniczej i spokojnej okolicy – tylko 2 km od miasta Duszniki Zdrój. Położenie sprzyja relaksowi oraz dobrej zabawie.W Pensjonacie Margarita znajdują się pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienką. Na terenie ośrodka jest dostęp do WiFi, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla oraz parking.Zieleniec - Panują tutaj najlepsze warunki narciarskie na ziemi kłodzkiej. Średnio w roku śnieg leży tutaj przez 150 dni, a średnia suma jego opadów jest jedna z najwyższych w Polsce.Do dyspozycji narciarzy są liczne trasy zjazdowe. 20 kolejek górskich, w tym najnowocześniejsze w Sudetach wyciągi 4 i 6 osobowe.O odpowiedni poziom pokrywy śnieżnej dba system sztucznego naśnieżania. Dla amatorów nocnej jazdy przygotowano 10 oświetlonych stoków.Na stokach Orlicy organizowane są zawody psich zaprzęgów z udziałem wielu międzynarodowych teamów.Pensjonat znajduje się na Podgórzu.Podgórze to obecnie administracyjna część Uzdrowiska. Początkowo były to jednak dwie niewielkie wsie, leżące w malowniczej dolince potokuPodgórnej. Krajobraz dopełniają tu lasy świerkowe i mieszane regla dolnego, połacie łąk, stare schroniska, dwa wyciągi orczykowe, sudeckie chaty i barokowa kaplica.Została ona wybudowana w 1705 r. Wewnątrz znajduje się barokowy ołtarz oraz była specjalność wielu sudeckich wsi – obrazy malowane na szkle.A w Dusznikach:  Park Zdrojowy to najpiękniejsza część Dusznik-Zdroju z zabytkowym Dworkiem Chopina, Pijalnią Wód Mineralnych i najstarszą kolorową fontanną w Polsce.Rynek - Średniowieczny układ rynku z barokowymi i renesansowymi zabudowaniami, kryje w sobie wiele tajemnic.Muzeum Papiernictwa: Zwiedź jedną z 5 najsłynniejszych papierni w Europie i wykonaj sam kartkę papieru metodami ze średniowieczaKolorowa fontanna: Początki kolorowej fontanny sięgają 1905r., wtedy wystrzeliwała 45 metrów w górę.Do dziś od wiosny do jesieni, w czasie wieczornego spektaklu, zmienia się w wielobarwne widowisko.Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina: Dworek Chopina to miejsce gdzie swój pierwszy zagraniczny koncert zagrał Fryderyk Chopin.Dzisiaj kulturalne centrum uzdrowiska gdzie koncerty dają gwiazdy światowego formatu.Czy nadal masz wątpliwości że zdecydować się na ofertę promocyjną Infobuzer.pl ?Myślę, że nie.Złap okazję i wybierz się do Pensjonatu ,,Margarita'' w Dusznikach Zdrój ! ­ 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.