Oferta online

60 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za wynajem Studio Fotograficzne Manufaktura Kadrów w Będzinie ! Miej oko na to studio ! Skorzystaj z oferty promocyjnej Infobuzer.pl !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Studio do wynajęcia !Cena okazyjna !Możliwość realizacji własnych projektów w studio5h wraz z pomocą asystenta.Czas trwania 4h z możliwością rozbicia na 2dni zdjęciowe­ .

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  Studio do wynajęcia !  Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Po zakupie kuponu Infobuzer skontaktuj się telefonicznielub poprzez wysłanie e-maila na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).Podczas rozmowy powołaj się na kupon Infobuzer.plWażność kuponu: 2 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Manufaktura Kadrów to kolejny etap na drodze rozwoju własnych pasji.To spełnienie marzenia o posiadaniu własnego studio oraz miejsce gdzie realizuje się iskrzące w głowie pomysły.To także miejsce gdzie czas biegnie nieco inaczej pozwalając w pełni oddać się swoim zainteresowaniom w oderwaniu od zgiełku dnia powszedniego.Wy również możecie tworzyć jego historię czynnie uczestnicząc w życiu jakie się tutaj toczy.Studio do wynajęcia !Fotografowanie w studio !Możliwość realizacji własnych projektów w studio przez 5h wraz z pomocąasystenta. !Czas trwania 4h z możliwością rozbicia na 2dni zdjęciowe !Dodatkowo !Możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu aparat Nikon d800 wraz z optyką­  !

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj