Oferta online

90 zł

Wartość: 98 zł

Cena: 90 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska NajDeal

Wysokiej jakości PODUSZKA ORTOPEDYCZNA-TRADYCYJNA firmy ARmedical

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kolejny raz masz problem CO KUPIĆ swoim bliskim NA PREZENT? POLECAMY!
  • Wysokiej jakości PODUSZKA ORTOPEDYCZNA - TRADYCYJNA firmy ARmedical TRADYCJA POŁĄCZONA Z NOWOCZESNOŚCIĄ
  • Tradycyjny kształt.
  • Bóle kręgosłupa, ramion, bezsenność-jeśli borykasz się z tymi problemami, nie zastanawiaj się ortopedyczna poduszka to Twoje rozwiązanie.

Warunki

  • Jedna osoba może wykorzystać dowolną ilość kuponów
  • Realizacja Kuponu: Należy zrealizowac na stronie www.sklep-amplio.pl
  • Należy zachować wydrukowany kupon z portalu NajDeal.pl lub jego mobilną wersją w aplikacji NaviDeals - www.NaviDeals.pl
  • KUPON BEZPŁATNY - płacisz dopiero przy jego realizacji
  • Deal ważny do 31.12.2013 r.
  • Konieczne okazanie kuponu i kontakt na email sklep.amplio@gmail.com celem uzyskania kodu rabatowego.

Opis szczegółowy

Tradycyjny kształtInnowacyjna pianka termoformująca "z pamięcią"Anty-alergicznaWymiary 60x40x12 cm Szczególnie polecana jeżeli pojawia się problem z:- bólami kręgosłupa- bólami ramion- drętwieniem dłoni- chrapaniem- bezsennością- napięciem nerwowym Właściwości:Dzięki innowacyjnej piance z "pamięcia" koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu.Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała- głowa niemal zatapia się w piance poduszki.Pomaga złagodzić ból kręgosłupa, szyi oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów naciskuInnowacyjna pianka zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, alergenów oraz chłonięciu drobinek kurzu.Super miękka poszewka z mikro-fibry posiada suwak, dzięki czemu utrzymanie poduszki w należytym stanie higienicznym nie stanowi problemuPoduszkę wysyłamy w opakowaniu kartonowym - "walizka" z rączkąPODUSZKA jest przedmiotem medycznym co oznacza, że spełnia rygorystyczne normy ATESTOWANA, POSIADA CERTYFIKAT CEGwarancja 3 lataWitamy w Sklepie Internetowym  www.sklep-amplio.pl Jesteśmy firmą oferującą sprzęt rehabilitacyjno-ortopedyczny  oraz produkty z dziedziny Medycyny Naturalnej. Prezentujemy wysoką jakość produktów w niskiej cenie oraz profesjonalną obsługę. Atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta i szybka realizacja składanych zamówień. Zapraszamy!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

amplio małopolskie bochnia 32-700

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj