Oferta online

29 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Kolektiva

29 zł zamiast 60 zł za nocleg dla 1 osoby w pokoju 10-osobowym w Central Hostelu

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Central Hostel Sopot – zamieszkaj w sercu Sopotu, w hostelu idealnym dla młodych ludzi pragnących być zawsze w centrum wydarzeń.
 • Widok na najsłynniejszy polski deptak – poczuj tętniące serce sopockiego kurortu.
 • Dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego hostelu – nie trać kontaktu ze światem.
 • Dodatkowe zniżki:
 • 15% na wejście do aquaparku 10% na wejście na tor gokartowy Kartcenter 15% na wszystkie potrawy restauracji Rondelek 15% na Ecoline Sopot (sopocka turystyczna linia melexowa) 10% na wszystkie dania oraz 15% na alkohole w Instytucie Spraw Wszelakich
 • XIX-wieczna kamienica – ciesz się noclegiem w zachwycającym stylu.

Warunki

 • Ważność kuponu: od 16 VII do 30 IX 2013 (pobyty w ramach 1., 2. i 3. opcji tylko pomiędzy niedz. a czw.)
 • Doba hotelowa: 15.00–11.00
 • wypożyczenie rowerów wypożyczenie/zakup kłódki ręczniki pralnia pełne śniadanie w kawiarni Małpa
 • Do wyboru:
 • Zmiana terminu pobytu możliwa z min. 5-dniowym wyprzedzeniem (nieodwołanie wizyty w wyznaczonym terminie nie spowoduje utraty możliwości realizacji kuponu).
 • Rezerwacja: 530 858 717 (podaj numer kuponu)
 • Opłaty dodatkowe:
 • nocleg dla 1 osoby w pokoju 10-osobowym nocleg dla 1 osoby w pokoju 8-osobowym nocleg dla 1 osoby w pokoju 6-osobowym noclegi dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin 3 noclegi dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe 5 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin 5 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe 7 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin 7 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe Możesz zrealizować dowolną liczbę kuponów, także w ramach 1 pobytu.
 • Skontaktuj się z recepcją w celu sprawdzenia dostępności miejsc.

Opis szczegółowy

O ofercie

Najwyższą górą świata jest Mount Everest, najlepsze kasztany są na placu Pigalle, a najwyższe stężenie zdrowego jodu można spotkać nad polskim morzem. Zanim wybierzesz się w podróż po kasztany, nim postanowisz zdobyć Mount Everest, zainwestuj w zdrowie – odwiedź Sopot. Skorzystaj z oferty i dzięki Gruperowi zamieszkaj w wygodnym Central Hostelu w Sopocie.

Do wyboru nocleg dla 1 osoby w pokoju 10-osobowym za 29 zł zamiast 60 zł nocleg dla 1 osoby w pokoju 8-osobowym za 35 zł zamiast 70 zł nocleg dla 1 osoby w pokoju 6-osobowym za 37 zł zamiast 75 zł 3 noclegi dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin za 369 zł zamiast 750 zł 3 noclegi dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe za 525 zł zamiast 1050 zł 5 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin za 625 zł zamiast 1250 zł 5 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe za 869 zł zamiast 1750 zł 7 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym twin za 875 zł zamiast 1750 zł 7 noclegów dla 2 osób w pokoju 2-osobowym deluxe za 1225 zł zamiast 2450 zł W ramach kuponu dostęp do kuchni kawa i herbata bez ograniczeń dostęp do Wi-Fi przechowanie bagażu czystą pościel mapki miasta dostęp do kafejki internetowej Pokoje w sercu Sopotu

Trzypiętrowy Central Hostel Sopot mieści się w kamienicy z XIX wieku, tuż przy najsłynniejszej w Polsce trasie spacerowej – deptaku Bohaterów Monte Cassino. Obiekt dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami 2-, 4-, 6- 8- oraz 10-osobowymi. Każdy z nich jest wyposażony w dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Z myślą o tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, w całej kamienicy zainstalowano monitoring. Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę, co ułatwia przepływ informacji oraz kontakt z personelem. Z okien roztacza się widok na wieżę przedwojennego kościoła, liczne restauracje, bary oraz kluby. Z okien niektórych pokoi widać całą długość deptaku wraz z molo oraz morzem.

Wygoda i rozrywka

Oprócz pokoi jest także wspólna przestrzeń mieszkalna (living room) oraz ogólnodostępna kuchnia, w której można przygotować sobie posiłek oraz porozmawiać z turystami z całego świata. Dodatkowe atrakcje to możliwość korzystania z kafejki internetowej. Sympatyczna obsługa, czystość, niesamowity klimat oraz bezpieczeństwo są tutaj priorytetami.

Kurort letnią porą

Sopot to miejsce, w którym turyści – nie tylko z Polski, lecz także z całego świata – odnajdują atmosferę eleganckiego kurortu połączoną z wyrafinowanym życiem nocnym. A przy tym znajduje się tu moc wspaniałych zabytków oraz najdłuższe drewniane molo w Europie, na którym można spędzać całe godziny, wsłuchując się w szum morskich fal.

Więcej informacji o ofercie Central Hostelu znajdziesz tutaj.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Central Hostel ul. Bohaterów Monte Cassino 15 81-704 Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj