Oferta online

99 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 72%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za szybkie zdobycie 3000 wyświetleń Twojego filmiku na You Tube.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • - Pozyskujesz 3000 wyświetleń filmiku.- Wszystko dzieje się szybko.- Odsłony pochodzą od realnych użytkowników serwisu YouTube z całego świata.- Możesz się wypromować za tak atrakcyjną cenę.- Twój film będzie łatwiej znajdowany.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- Zdobycie 3000 wyświetleń na YouTube.Aby zrealizować zakupiony kupon Infobuzer.pl należy:- Na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) należy wysłać kupon Infobuzer.- Dopisać jeszcze link do filmiku i aktualną liczbę odsłon.Czas realizacji 3000 odsłon to max. 7 dni.

Opis szczegółowy

Rozpoznawalność i reklama to dźwignie handlu. Najnowsze zdobycze technologii przyniosły ze sobą nowe możliwości promocji. Jedną z bardziej popularnych w tym momencie jest youtube – jeden z największych portali na świecie. Wystarczy chwila, by kilka tysięcy osób usłyszało o firmie, projekcie czy festiwalu.Jest tylko jeden problem – do ludzi trzeba umieć dotrzeć.  Firma PC Polska pomoże Ci rozkręcić Twój filmik. PC Polska posiada wielkie możliwości jeżeli chodzi o tę dziedzinę, spróbuj a na pewno nie pożałujesz. Twój film zaledwie ok. 7 dni zdobędzie 3000 wyświetleń.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj