Oferta online

69 zł

Wartość: 599 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 88%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Marketing szeptany na Fan Page. Kampania marketingowa przeprowadzona na facebooku + pozyskanie 100 pozytywnych komentarzy pod postami na Fan Page.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • - Rozpoznawalność i reklama to dźwignie handlu.- Najnowsze zdobycze technologii przyniosły ze sobą nowe możliwości promocji.- Jedną z bardziej popularnych form reklamy w tym momencie jest facebook i twitter – największe portale społecznościowe na świecie.- Wystarczy chwila, by kilka tysięcy osób usłyszało o firmie, projekcie czy festiwalu. Jest tylko jeden problem – do ludzi trzeba umieć dotrzeć.

Warunki

  • Kupon/Promocja infobuzer.pl obejmuje:   - Przeprowadzenie kampanii marketingowej na facebooku + pozyskanie 100 pozytywnych komentarzy pod postami na Fan Page.Aby skorzystać z oferty należy na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) wysłać:- kupon + link do strony + nazwę firmy + dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za współpracę. 1 osoba może kupić dowolną ilość kuponówKupon ważny 1 miesiąc.

Opis szczegółowy

Marketing szeptany na Fan Page. Dzięki kampanii marketingowej przeprowadzonej na facebooku pozyskamy 100 pozytywnych komentarzy pod postami na Fan Page.·-  Fani komentują posty w zamian za nagrody, które od nas otrzymują,·- Możliwość wyboru pojedynczych postów lub zdjęć, które mają otrzymać komentarze,·- Komentarze są wysokiej jakości,·- Średnia ilość znajomych fanów, który skomentuje to 200 znajomych,,·- Nie musisz nas mianować administratorem wystarczy link np. www.facebook.com/precisionconsultingpolska,·- Naturalny wpis gdyż użytkownicy zadecydują czy skomentują Twój post nie,· - Możliwość podzielenia komentarzy na dowolną ilość postówRozpoznawalność i reklama to dźwignie handlu. Najnowsze zdobycze technologii przyniosły ze sobą nowe możliwości promocji. Jedną z bardziej popularnych w tym momencie jest facebook – największy portal społecznościowy na świecie. Wystarczy chwila, by kilka tysięcy osób usłyszało o firmie, projekcie czy festiwalu. Jest tylko jeden problem – do ludzi trzeba umieć dotrzeć.Firma PC Polska posiada praktykę oraz merytoryczne przygotowanie, aby najefektywniej prowadzić fanpage. PC Polska jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta, świadcząca usługi w zakresie szkoleń dla firm i osób indywidualnych. Kilkuletnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej, pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto doświadczenie firmy opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie.Misją  firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Proponowane usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Sukces klienta, jest przecież sukcesem firmy PC Polska. Precision Consulting Polska kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj