Oferta online

49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

zł za fotoobraz w formacie 60x80 cm z Twojego zdjęcia wydrukowany na płótnie typu canvas, gotowy do powieszenia! Samodzielnie zaprojektujesz oryginalny fotoobraz w 5 minut, nie wychodząc z domu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Fotoobraz to idealny prezent na każdą okazję - osobisty, niepowtarzalny – dodaj ulubione zdjęcia lub grafikę, wpisz własne teksty. Fotoobraz nada niepowtarzalny klimat każdemu pomieszczeniu: w sypialni, salonie czy pokoju dziecka. Odśwież swoje 4 kąty z ofertą od idrukuj.pl.Fotoobraz to doskonałej jakości druk na płótnie typu canvas. Płótno naciągnięte na blejtram oraz zabezpieczone laminatem. Boki obrazu są zadrukowane. Obraz gotowy do powiedzenia!Fotoobraz z idrukuj.pl to: soczyste kolory, laminowany wydruk, piękno w każdym calu. Idealny prezent na każdą okazje, jak również wspaniały pomysł na pamiątkę ślubną, z wakacji, rodzinnego spotkania, grupy przedszkolnej czy klasy.Orientacja pozioma lub pionowa.Wydruk jest laminowany, zabezpieczony przed promieniowaniem UV.Obraz możesz zaprojektować w orientacji pionowej lub poziomej. Sam wybierzesz ulubione zdjęcie i stwórz niesamowity prezent!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Fotoobraz ze zdjęć lub grafiki:- doskonałej jakości druk cyfrowy na płótnie typu canvas,- płótno naciągnięte na blejtram – gotowy do powieszenia,- boki obrazu zadrukowane na zasadzie odbicia,- format 60 x 80 cm,- orientacja pionowa lub pozioma,- fotoobraz zaprojektujesz i zamówisz nie wychodząc z domu online. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl:- wejdź na stronę firmy w zakładkę "fotoobrazy"- wybierz gotowe fotoobrazy lub fotoobraz z Twojego zdjęcia i wybierz odpowiedni rozmiar,- w pole „kod rabatowy” wpisz numer kod PIN z kuponu Infobuzer,- wybierz dostawę przesyłką kurierską- wypełnij formularz i złóż zamówienie,- zapłać za przesyłkę,- potwierdzenie opłaty za przesyłkę należy wysłać na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy). Potwierdzeniem dostarczenia projektu do systemu jest e-mail otrzymany z drukarni, wysyłany na adres podany w formularzu zamówienia. O kolejnych etapach realizacji również zostaniesz powiadomiony mailowoOferta nie zawiera kosztów wysyłki.Ceny dostawy na terenie Polski:24,90 zł – Kurier (1 sztuka w paczce)Przesyłka dodatkowego fotoobrazu w tej samej paczce jedynie 5,90zł.Wysyłka maksymalnie 5 sztuk w paczce.Koszty wysyłki płatne w trakcie realizacji zamówienia.Czas realizacji: 7dni roboczych od dnia poprawnej weryfikacji zamówienia.Kupon ważny 2 miesiące od dnia zakupu.

Opis szczegółowy

Fotoobraz to doskonałej jakości druk na płótnie typu canvas. Płótno naciągnięte na blejtram oraz zabezpieczone laminatem. Boki obrazu są zadrukowane. Obraz gotowy do powiedzenia!Obraz możesz zaprojektować w orientacji pionowej lub poziomej. Sam wybierzesz ulubione zdjęcie i stwórz niesamowity prezent!Do stworzenia obrazu i zamówienia, użyj prostego w obsłudze, darmowego kreatora iDrukuj.Wysoka jakość wykonania Fotoobrazy drukowane są na płótnie typu canvas, oczywiście gotowe do powieszenia. Płótno naciągnięte jest na blejtram, boki obrazu zadrukowane za zasadzie odbicia. Sam możesz wszystko zaprojektować np. dodać własne teksty.Twoje zdjęcie lub grafika do wyboruMożesz przenieść na płótno ulubione zdjęcia lub grafikę i stworzyć pamiątkę z wakacji, ślubu, czy dowolnej uroczystości. Wszystko zależy wyłącznie od Twojego pomysłu.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj