Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Fotoksiążka - 40-stronicowa z Twoimi zdjęciami - format A4.

za 40-stronicową fotoksiążkę w formacie A4 z Twoimi zdjęciami w twardej fotooprawie – idealna na wakacyjne zdjęcia, wspaniały prezent oraz pamiątka ślubu czy I Komunii.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

39 zł

Wartość: 145 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 73%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 40-stronicową fotoksiążkę w formacie A4 z Twoimi zdjęciami w twardej fotooprawie – idealna na wakacyjne zdjęcia, wspaniały prezent oraz pamiątka ślubu czy I Komunii.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję - osobisty, niepowtarzalny – dodaj ulubione zdjęcia, wpisz własne teksty.Dzięki fotoksiążce zachowasz najpiękniejsze wspomnienia na dłużej i będziesz je mieć zawsze pod ręką.Prezent na każdą okazję: Dzień Matki, I Komunia Święta, pamiątka ślubna dla rodziców i młodych, rocznica/ jubileusz, zakończenie roku szkolnego dla klasy i nauczycieli, urodziny/imieniny, pamiątka z wakacji/ wyjazdu, książka kucharska z rodzinnymi przepisami i wiele, wiele innych!Fotoksiążki to doskonałej jakości druk cyfrowy, oprawiony w twardą, laminowaną fotookładkę, piękny format A4 w orientacji pionowej.Fotoksiążę zaprojektujesz i zamówisz nie wychodząc z domu w darmowym programie iDrukuj.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Fotoksiążkę z Twoimi zdjęciami:- 40 stron środka + 2 strony okładki- format A4 (21x30 cm)- orientacja pionowa,- twarda, laminowana fotookładka- możliwość wstawienia dowolnej ilości zdjęć (a nawet zdjęcia jako tło strony), dodania tekstów, skorzystania z gotowych teł, ramek, klipartów i innych Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Pobrać i zainstalować darmowy program iDrukuj ze strony internetowej firmy- Wykonać projekt fotoksiążki (iFotoksiążka A4 40) w programie,- Zatwierdzić projekt i zamówić:- wypełnij formularz zamówienia,- wpisz w pole oznaczone "kod rabatowy" po przekierowaniu na www   - kod PIN z kuponu Infobuzer - dopiero w tym kroku cena zmieni się na prawidłową,-wybierz rodzaj przesyłki i dokończ zamawianie- wyślij potwierdzenie opłaty za przesyłkę i kupon otrzymany z Infobuzer na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).Potwierdzeniem dostarczenia projektu do systemu jest e-mail otrzymany z drukarni, wysyłany na adres podany w formularzu zamówienia. O kolejnych etapach realizacji również zostaniesz powiadomiony E-mailem.Instrukcję projektowania i zamawiania fotoksiążki znajdziesz na stronie firmy w zakładce "jak zrobić fotoprodukt" oraz w Pomocy w programie.Oferta nie zawiera kosztów wysyłki.Ceny dostawy na terenie Polski:12 zł – poczta24,90 zł – Kurierprzesyłka dodatkowej fotoksiążki w tej samej paczce jedynie 5,90złKoszty wysyłki płatne w trakcie realizacji zamówienia.Program iDrukuj działa tylko w środowisku Windows.Do prawidłowego działania programu niezbędna jest akceptacja wszystkich dostępnych akceptacji.Kupon ważny 2 miesiące od dnia zakupu.Możesz kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, ale jeden kupon w jednym zamówieniu.

Opis szczegółowy

Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję. Stwórz wyjątkową pamiątkę z rodzinnych wakacji, pierwszych urodzin swojej pociechy czy innej, dowolnej okazji. Uporządkuj wspomnienia w eleganckiej i praktycznej formie. Możesz umieścić dowolna ilość zdjęć na stronie(kolaż), dodać opisy i śliczne kliparty, skorzystać z masek, ramek, teł (tłem może być również zdjęcie)Fotoksiążki drukuwane są na papierze o jakości fotograficznej. Całość oprawiana jest w twardą, zalaminowaną foto okładkę. Orientacja fotoksiążki pionowa.Do stworzenia fotoksiążki użyj prostego, darmowego kreatora iDrukuj.Fotoksiążka to coś więcej niż album fotograficzny. Teraz i Ty stwórz własną. Wybierz zdjęcia, ułóż je na stronach, dodaj tło i opisy. Taka nowoczesna forma prezentacji zdjęć na każdym zrobi wrażenie.Fotoksiążka to niezwykle modny pomysł na oryginalny prezent, praktycznie na każdą okazję: pamiątka z chrzcin, komunii czy wesela, prezent z okazji rocznicy ślubu, pamiątka z letniej lub zimowej wyprawy. Pokaż swojej rodzinie jak dorasta Twoje ukochane dziecko, jak zmienia się z każdym rokiem. Każda babcia albo mama ucieszy się z takiego prezentu! Fotoksiążka może być także doskonałą forma utrwalenia ważnych wydarzeń z życia Twojej firmy albo nowoczesna prezentacja produktów lub oferty.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj