Oferta online

39 zł

Wartość: 145 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 73%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 40-stronicową fotoksiążkę w formacie A4 z Twoimi zdjęciami w twardej fotooprawie – idealna na wakacyjne zdjęcia, wspaniały prezent oraz pamiątka ślubu czy I Komunii.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję - osobisty, niepowtarzalny – dodaj ulubione zdjęcia, wpisz własne teksty.Dzięki fotoksiążce zachowasz najpiękniejsze wspomnienia na dłużej i będziesz je mieć zawsze pod ręką.Prezent na każdą okazję: Dzień Matki, I Komunia Święta, pamiątka ślubna dla rodziców i młodych, rocznica/ jubileusz, zakończenie roku szkolnego dla klasy i nauczycieli, urodziny/imieniny, pamiątka z wakacji/ wyjazdu, książka kucharska z rodzinnymi przepisami i wiele, wiele innych!Fotoksiążki to doskonałej jakości druk cyfrowy, oprawiony w twardą, laminowaną fotookładkę, piękny format A4 w orientacji pionowej.Fotoksiążę zaprojektujesz i zamówisz nie wychodząc z domu w darmowym programie iDrukuj.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Fotoksiążkę z Twoimi zdjęciami:- 40 stron środka + 2 strony okładki- format A4 (21x30 cm)- orientacja pionowa,- twarda, laminowana fotookładka- możliwość wstawienia dowolnej ilości zdjęć (a nawet zdjęcia jako tło strony), dodania tekstów, skorzystania z gotowych teł, ramek, klipartów i innych Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Pobrać i zainstalować darmowy program iDrukuj ze strony internetowej firmy- Wykonać projekt fotoksiążki (iFotoksiążka A4 40) w programie,- Zatwierdzić projekt i zamówić:- wypełnij formularz zamówienia,- wpisz w pole oznaczone "kod rabatowy" po przekierowaniu na www   - kod PIN z kuponu Infobuzer - dopiero w tym kroku cena zmieni się na prawidłową,-wybierz rodzaj przesyłki i dokończ zamawianie- wyślij potwierdzenie opłaty za przesyłkę i kupon otrzymany z Infobuzer na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).Potwierdzeniem dostarczenia projektu do systemu jest e-mail otrzymany z drukarni, wysyłany na adres podany w formularzu zamówienia. O kolejnych etapach realizacji również zostaniesz powiadomiony E-mailem.Instrukcję projektowania i zamawiania fotoksiążki znajdziesz na stronie firmy w zakładce "jak zrobić fotoprodukt" oraz w Pomocy w programie.Oferta nie zawiera kosztów wysyłki.Ceny dostawy na terenie Polski:12 zł – poczta24,90 zł – Kurierprzesyłka dodatkowej fotoksiążki w tej samej paczce jedynie 5,90złKoszty wysyłki płatne w trakcie realizacji zamówienia.Program iDrukuj działa tylko w środowisku Windows.Do prawidłowego działania programu niezbędna jest akceptacja wszystkich dostępnych akceptacji.Kupon ważny 2 miesiące od dnia zakupu.Możesz kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, ale jeden kupon w jednym zamówieniu.

Opis szczegółowy

Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję. Stwórz wyjątkową pamiątkę z rodzinnych wakacji, pierwszych urodzin swojej pociechy czy innej, dowolnej okazji. Uporządkuj wspomnienia w eleganckiej i praktycznej formie. Możesz umieścić dowolna ilość zdjęć na stronie(kolaż), dodać opisy i śliczne kliparty, skorzystać z masek, ramek, teł (tłem może być również zdjęcie)Fotoksiążki drukuwane są na papierze o jakości fotograficznej. Całość oprawiana jest w twardą, zalaminowaną foto okładkę. Orientacja fotoksiążki pionowa.Do stworzenia fotoksiążki użyj prostego, darmowego kreatora iDrukuj.Fotoksiążka to coś więcej niż album fotograficzny. Teraz i Ty stwórz własną. Wybierz zdjęcia, ułóż je na stronach, dodaj tło i opisy. Taka nowoczesna forma prezentacji zdjęć na każdym zrobi wrażenie.Fotoksiążka to niezwykle modny pomysł na oryginalny prezent, praktycznie na każdą okazję: pamiątka z chrzcin, komunii czy wesela, prezent z okazji rocznicy ślubu, pamiątka z letniej lub zimowej wyprawy. Pokaż swojej rodzinie jak dorasta Twoje ukochane dziecko, jak zmienia się z każdym rokiem. Każda babcia albo mama ucieszy się z takiego prezentu! Fotoksiążka może być także doskonałą forma utrwalenia ważnych wydarzeń z życia Twojej firmy albo nowoczesna prezentacja produktów lub oferty.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 24 Paź 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj