Oferta online

75 zł

Wartość: 499 zł

Cena: 75 zł

Oszczędzasz: 85%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za zdobycie 500 fanów na Facebook. Zareklamuj firmę na facebook!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • PC Polska jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta, świadcząca usługi w zakresie szkoleń dla firm i osób indywidualnych. Kilkuletnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej, pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto doświadczenie firmy opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie.

Warunki

  • Kupon ważny 1 miesiąc.Promocja obejmuje:  zdobycie 500 fanów - bezpłatnie.Fani zostaną dodani na Twój Fan Page do 3 tygodni.Aby skorzystać z oferty należy:  na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) wysłać: - kupon- dobrej jakości logo firmy, 1 osoba może kupić dowolną ilość kuponów

Opis szczegółowy

Rozpoznawalność i reklama to dźwignie handlu. Najnowsze zdobycze technologii przyniosły ze sobą nowe możliwości promocji. Jedną z bardziej popularnych w tym momencie jest facebook – największy portal społecznościowy na świecie. Wystarczy chwila, by kilka tysięcy osób usłyszało o firmie, projekcie czy festiwalu. Jest tylko jeden problem – do ludzi trzeba umieć dotrzeć. Firma PC Polska posiada praktykę oraz merytoryczne przygotowanie, aby najefektywniej prowadzić fanpage.   PC Polska jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta, świadcząca usługi w zakresie szkoleń dla firm i osób indywidualnych. Kilkuletnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej, pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto doświadczenie firmy opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie. Misją  firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Proponowane usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Sukces klienta, jest przecież sukcesem firmy PC Polska. Precision Consulting Polska kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj