Oferta online

399 zł

Wartość: 1990 zł

Cena: 399 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

399 zł zamiast 1990.00 zł: 24-elementowy zestaw garnków z wysokiej jakości stali nierdzewnej First Cousine. Gotuj zdrowo i ekonomicznie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zestaw wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej przystosowany do każdego rodzaju kuchenki
  • W zestawie: garnki z pokrywą o poj. 6,8 l, 3,8 l oraz 1,8 l, rondel z pokrywą o poj.1,8 l, patelnia z pokrywą o wymiarach 24x6,5 cm (poj. 2,9 l), wkład do gotowania na parze z pokrywą o poj.3,8 l, stalowa miska + pokrywa o wymiarach 20x7 cm, stalowa misa + pokrywa o wymiarach 24x7 cm, sito do smażenia w głębokim tłuszczu lub gotowania na parze, 2x podkładki pod garnek, tarka, ring - reduktor, 4 uchwyty
  • 5-warstwowe dno z prasowanej stali nierdzewnej pozwala utrzymać ciepło wewnątrz garnka nawet po zakończeniu gotowania
  • 24-elementowy ekskluzywny zestaw garnków First Cuisine za 399 zł zamiast 1999 zł
  • Możesz wykorzystać więcej niż 1 kupon

Opis szczegółowy

Spraw sobie bogaty zestaw, dzięki któremu w pełni \"rozwiniesz skrzydła\" podczas przygotowywania potraw. Z dzisiejszym kuponem MyDeal otrzymasz ekskluzywny 24-elementowy zestaw garnków First Cousine z wysokojakościowej stali nierdzewnej za 399 zł zamiast 1999 zł.

Zdrowo i ekonomicznieGarnki wykonane są ze stali nierdzewnej oraz wypolerowane na wysoki połysk, co umożliwia gotowanie i smażenie bez użycia tłuszczu, a także wygodne czyszczenie i niezrównaną trwałość. Dno składa się z 5 warstw prasowanej stali, gwarantując błyskawiczne nagrzewanie się i bardzo długie utrzymywanie ciepła. Dodatkową zaleta zestawu jest możliwość ich ustawienia w \"piramidę\", dzięki czemu zajmując tylko 1 palnik ugotujesz cały obiad.

Z garnkami nie trzeba się specjalnie obchodzić i można je myć w zmywarce. Są odpowiednie do używania na kuchenkach każdego typu: elektrycznych, gazowych, ceramicznych, indukcyjnych i halogenowych.

Niezliczone możliwościW zestawie znajduje się także parownik, który w łatwy sposób zamieni garnek w parowar. Nie musisz zatem kupować osobnego urządzenia, by gotować na parze. Każda pokrywka jest wyposażona w termostat.

Wyjątkowy prezentPrezentowane garnki to wymarzony prezent nie tylko na ślub - połyskujące powierzchnia naczyń i ilość elementów zestawu zrobi wrażenie na każdym obdarowanym.

Oprócz niezrównanej wygody podczas gotowania i umożliwiania zdrowego przygotowania potraw, zestaw ten otwiera masę nowych możliwości.

Zawartość zestawu: - garnek z pokrywą o poj. 6,8 l.- garnek z pokrywą o poj.3,8 l.- garnek z pokrywą o poj. 1,8 l.- rondel z pokrywą o poj.1,8l.- patelnia z pokrywą o wymiarach 24x6,5 cm (poj. 2,9l.)- wkład do gotowania na parze z pokrywą o poj.3,8 l.- stalowa miska + pokrywa o wymiarach 20x7 cm- stalowa misa + pokrywa o wymiarach 24x7 cm- wkład - sito do smażenia w głębokim tłuszczu lub gotowania na parze- 2 x podkładki pod garnek- tarka- ring - reduktor- 4 uchwyty


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Realizacja mailowa na adres: nowy-styl-zycia@wp.pl zgodnie z warunkami dealu

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj