Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Śląsk: pokój deluxe z wyżywieniem

Śląsk: pokój deluxe dla 2 osób z wyżywieniem HB i atrakcjami w hotelu Prawdzic Pałac 4*

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 328 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 39%

Oferta z: Polska Groupon

Śląsk: pokój deluxe dla 2 osób z wyżywieniem HB i atrakcjami w hotelu Prawdzic Pałac 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój deluxe double/twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie grouponu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu w dniu 21.03.2019. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Zabytkowe i eleganckie wnętrza oraz malownicze położenie czynią hotel Prawdzic Pałac 4* odpowiednim miejscem na wypoczynek zarówno dla turystów, jak i gości podróżujących w celach biznesowych.

Do dyspozycji oddano pokoje wyposażone m.in. w TV sat., bezprzewodowy internet, biurko, część wypoczynkową, zestaw kosmetyków i ręczniki.

W hotelowej restauracji goście mogą skosztować dań inspirowanych tradycyjnymi recepturami, jednak w nowoczesnej aranżacji. Nad jakością tutejszych kompozycji czuwa szef kuchni.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Rzeka Mała Panew oferująca niezapomniane spływy kajakowe.
  • Malownicze ścieżki rowerowe.
  • Basen, korty tenisowe oraz boisko sportowe oddalone 1 km od hotelu.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.