Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Tarnów: pokój standard z wyżywieniem

Tarnów: pokój standard dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i więcej w Hotelu Cristal Park

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

179 zł

Wartość: 295 zł

Cena: 179 zł

Oszczędzasz: 39%

Oferta z: Polska Groupon

Tarnów: pokój standard dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i więcej w Hotelu Cristal Park

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu w dniu 13.03.2019. Więcej informacji tutaj.

Opis szczegółowy

Hotel

Hotel Cristal Park zlokalizowany w Tarnowie to odpowiednie miejsce na spokojny wypoczynek we dwoje lub z całą rodziną. Obiekt otoczony jest ogrodem, a także posiada minizoo.

Hotel oddaje do dyspozycji gości eleganckie pokoje wyposażone w telewizor, wygodne meble, a także łazienkę z ręcznikami i zestawem kosmetyków.

Niecodzienne smaki można odkryć w tutejszej restauracji Cristalino Kuchnia i Wino. Dania przygotowywane są ze świeżych i zdrowych składników, nad czym czuwa szef kuchni.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Tarnowska starówka zwana perłą polskiego renesansu – otaczają ją kamienice wzniesione w większości w XVI-XVIII w.
  • Drewniany kościół p.w. Matki Bożej Szkaplerznej znajdujący się w pobliżu rynku.
  • Ulice Żydowska i Wekslarska – najstarsza część dzielnicy zamieszkałej niegdyś przez Żydów. Zachowane tam kamienice pochodzą z XVII i XVIII w.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.