Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Grudziądz: 1-3 noce z wyżywieniem – majówka

Grudziądz: 1-3 noce z wyżywieniem HB i atrakcjami w Hotelu Rad – majówka

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

499 zł

Wartość: 499 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Grudziądz: 1-3 noce z wyżywieniem HB i atrakcjami w Hotelu Rad – majówka

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 19.04-05.05.2019 (również majówka). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 56 465 55 06, +48 56 465 55 07 lub mailowo: recepcja@hotelrad.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Grudziądz, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju business double, apartament dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 12 lat. Dziecko do 3 lat włącznie: bezpłatnie, jeśli śpi w łóżku rodziców. Dziecko 4-12 lat: 60 zł/osoba/doba na dostawce z wyżywieniem HB. Cena wyjściowa zweryfikowana na booking.com w dniu 28.01.2018. Więcej informacji na temat cen wyjściowych można znaleźć tutaj. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju business double lub apartamencie. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Rad to komfortowy hotel położony w spokojnej części miasta, zlokalizowany w odległości ok. 3 km od centrum. Obiekt usytuowany jest na 8000 m² terenu, z dala od ulicznego zgiełku.

Wszystkie pokoje urządzone są w stylu klasycznym, a wyposażone w łazienkę z prysznicem, dostęp do TV sat., telefon i bezprzewodowy internet.

Energii do zwiedzania okolicznych atrakcji dostarczają posiłki serwowane w hotelowej restauracji. W menu królują potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

Hotel w swoich progach gościł słynne osobistości ze świata kultury, sztuki, sportu, muzyki i polityki, dlatego warto zajrzeć do jego księgi pamiątkowej i zostawić w niej swój wpis.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Geotermia Grudziądz – oferuje kąpiele w leczniczej wodzie solankowej oraz liczne zabiegi rehabilitacyjne. Woda o temperaturze 44 stopni C wydobywana jest z głębokości 1600 metrów.
  • Stare Miasto – większość budynków to rekonstrukcje zabudowy sprzed II wojny światowej.
  • Pozostałości zamku krzyżackiego z drugiej połowy XIII w.

Opcje

  • 499 zł za 3 noce – 2 osoby – pokój business double – HB – majówka
  • 599 zł za 3 noce – 2 osoby – apartament – HB – majówka

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.