Oferta online

139 zł

Wartość: 209 zł

Cena: 139 zł

Oszczędzasz: 33%

Oferta z: Polska Groupon

Bolesławiec: pokój double/comfort dla 2 osób z wyżywieniem w Hotelu Garden

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double/comfort), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 31 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacje dokonane w okresie krótszym niż 31 dni przed zameldowaniem nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna w cenie pobytu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 14.01.2019. Więcej informacji tutaj.

Opis szczegółowy

Hotel

Ci, którzy marzą o wypoczynku w wyjątkowym miejscu, skorzystać mogą z oferty Hotelu Garden. Obiekt położony jest w sercu malowniczego ogrodu, w pobliżu lasu, około 10 minut spacerem od centrum miasta oraz ok. 40-50 km od Karkonoszy i granicy z Czechami oraz Niemcami.

Wnętrza hotelu zaaranżowane zostały w stylu wiktoriańskim, a zachwyt gości wywołuje zabytkowy portal zdobiący wejście do Sali Kryształowej. Obiekt oferuje komfortowo urządzone pokoje wyposażone w stylizowane meble i zestawy wypoczynkowe.

Restauracja serwuje dania przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zakłady Ceramiczne Bolesławiec – jeden z największych producentów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i ręcznie zdobionej unikalną na świecie techniką stempelkową.
  • Ratusz w Bolesławcu – najstarsza część budowli powstała pod koniec XV w.
  • Kościół Trzech Króli w Kliczkowie – wzniesiony w 1417 r., przebudowywany w XVI, XVIII, XIX w. We wnętrzu świątyni znajdują się dwa rzeźbione, drewniane ołtarze.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 28 Luty 2019 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj