Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Paryż: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Ibis Clichy Centre Mairie***

Od 669 zł zamiast 1040 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ibis Clichy Centre Mairie*** w Paryżu! Kupony ważne do końca roku!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

669 zł

Wartość: 1040 zł

Cena: 669 zł

Oszczędzasz: 36%

Od 669 zł zamiast 1040 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ibis Clichy Centre Mairie*** w Paryżu! Kupony ważne do końca roku!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką.
  • Kupon ważny do 29.12.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Parking płatny dodatkowo 10 EUR/dzień.
  • Modyfikacja lub anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Rezerwacja możliwa na stronie: http://reservation.hotelvoucheronline.com.
  • W pakiecie 3 dni (2 noce) pobyt rozpoczyna się w piątek lub sobotę, a w pakiecie 4 dni (3 noce) w piątek. W terminie 12.07-26.08 przyjazd możliwy w dowolny dzień tygodnia.

Opis szczegółowy

Nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje z łazienką i TV! Łatwy dojazd komunikacją miejską do centrum!Stolica Francji jeszcze nigdy nie była tak blisko! Wybierzcie się w romantyczną podróż do Paryża!Kupony ważne do końca grudnia! Już dziś zaplanujcie niezapomniany urlop we dwoje!   Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 669 zł zamiast 1040 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 989 zł zamiast 1560 zł.   Paryż - miasto miłości, stolica mody, kultury, sztuki, pełne przepychu i elegancji! Słynna Wieża Eiffla, katedra Notre-Dame, Pola Elizejskie i muzeum w Luwrze - to tylko niektóre miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Złapcie okazję i wybierzcie się w romantyczną podróż do Paryża!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Ibis Clichy Centre Mairie*** 4 Rue Marcellin Berthelot, Clichy , Paryż, Francja

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj