Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Iwonicz-Zdrój: pokój twin/double z wyżywieniem

Iwonicz-Zdrój: pokój twin/double dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB w Hotelu Elita

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

135 zł

Wartość: 166,2 zł

Cena: 135 zł

Oszczędzasz: 19%

Oferta z: Polska Groupon

Iwonicz-Zdrój: pokój twin/double dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB w Hotelu Elita

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 3,50 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Iwonicz-Zdrój to jedno z piękniejszych polskich uzdrowisk z ponad 400-letnią tradycją. Właśnie tutaj, na obrzeżu Parku Zdrojowego, znajduje się Hotel Elita.

Dla gości przygotowano wygodne pokoje z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, telefonem i wygodnymi meblami. W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej. Z kolei codziennie rano podawane są śniadania w formie bogatego bufetu.

Spragnieni dogłębnego relaksu skorzystać mogą z oferty gabinetu odnowy biologicznej, m.in. masaży, zabiegów relaksujących i odmładzających.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stary Pałac – zaprojektowany przez rodzinę Załuskich. Pełni funkcje administracyjne, mieszcząc biura Uzdrowiska Iwonicz.
  • Park linowy – 9 platform zainstalowanych na wysokości od 4 do 11 metrów nad ziemią oraz rozmaite nadziemne przeszkody.
  • Centrum Rozrywki Krakowiak – legendarne miejsce w Iwoniczu-Zdroju, które przez lata pełniło rolę centrum życia towarzyskiego kurortu. Do dziś odbywają się tu słynne w całej miejscowości wieczorki taneczne.
  • Wody mineralne o właściwościach leczniczych – są największym bogactwem Iwonicza-Zdroju. W miasteczku występują wody chlorkowo-wodorowęglanowo-sodowe, jodkowe i bromkowe, które stosuje się do kuracji pitnej, kąpieli mineralnych, inhalacji oraz produkcji soli jodowo-bromowej.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj