Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Chałupy: 4 dni dla 2 osób ze Spa w Hotelu 77***

Od 899 zł za 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami, powitalnym grzańcem, ogniskiem z kiełbaskami oraz seansami w saunie i jacuzzi na wyłączność w Hotelu 77*** w Chałupach! Fantastyczny wypoczynek nad Bałtykiem, tylko 50 metrów od plaży!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

899 zł

Wartość: 899 zł

Cena: 899 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 899 zł za 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami, powitalnym grzańcem, ogniskiem z kiełbaskami oraz seansami w saunie i jacuzzi na wyłączność w Hotelu 77*** w Chałupach! Fantastyczny wypoczynek nad Bałtykiem, tylko 50 metrów od plaży!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 11.
  • 1 kupon = 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju 2-os. typu Standard lub Superior z łazienką, TV, lodówką i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • W cenie kuponu: powitalny grzaniec, 3 x seans w strefie Spa na wyłączność (sauna sucha, łaźnia parowa z aromaterapią, jacuzzi i słoneczna łąka SUNSKY), ognisko z kiełbaskami, dostęp do parkingu, bilarda, piłkarzyków.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 572 27 77, 664 932 582.
  • Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami - bezpłatnie, dzieci 4-6 lat śpiące z rodzicami - 40 zł/dobę, 7-12 lat - 60 zł/dobę, powyżej 12 lat - 150 zł/dobę ze śniadaniem.
  • Zmiany w rezerwacji możliwe z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.
  • Kupon ważny do 24.02.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Hotel położony 100 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim i 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej!Czekają na Was codzienne śniadania i obiadokolacje oraz seanse w sunie i jacuzzi na wyłączność! Komfortowe pokoje z łazienkami, TV, lodówką, internetem i widokiem na Zatokę Pucką lub las sosnowy! Do Waszej dyspozycji sala rozrywki z bilardem i piłkarzykami oraz monitorowana sala zabaw dla dzieci!  Do wyboru macie:4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju Standard za 899 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju Superior za 959 zł.  Czyste powietrze, cudowny widok na Zatokę i tylko 50 metrów do plaży! Czego chcieć więcej? Hotel 77***  zaprasza na odprężający urlop w Chałupach! Wypocznijcie i zregenerujcie siły na Półwyspie Helskim! Z kuponem otrzymujecie:3 noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym z balkonem,codzienne urozmaicone śniadania z bogatą ofertą dań na ciepło,codzienne obiadokolacje,powitalny grzaniec,dostęp do strefy relaksu (bilard, piłkarzyki),monitorowane miejsce parkingowe,ognisko z kiełbaskami (lub kolacja grillowa w razie niepogody),indywidualne seanse na wyłączność w wyjątkowo klimatycznym centrum SPA - sauna sucha, łaźnia parowa z aromaterapią, jacuzzi i słoneczna łąka SUNSKY,dla dzieci: gorąca czekolada na powitanie, menu dziecięce na śniadanie oraz bufet słodkości, zupa dla dzieci w porze lunchu, możliwość wypożyczenia sanek, krzesełka do karmienia, podgrzewacza, niani elektrycznej, wanienki.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel 77*** ul. Kaperska 77, Chałupy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj