Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs języka angielskiego lub niemieckiego z lekcjami skype z lektorem

159 zł zamiast 319 zł za kurs języka angielskiego lub niemieckiego z indywidualnymi lekcjami skype z lektorem i dostępem do platformy językowej Lerni.us! Zanurz się w języku obcym!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

159 zł

Wartość: 319 zł

Cena: 159 zł

Oszczędzasz: 50%

159 zł zamiast 319 zł za kurs języka angielskiego lub niemieckiego z indywidualnymi lekcjami skype z lektorem i dostępem do platformy językowej Lerni.us! Zanurz się w języku obcym!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = miesięczny kurs języka angielskiego lub niemieckiego obejmujący: 4 indywidualne lekcje skype w miesiącu po 45 minut oraz dostęp do platformy Lerni.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres code@lerni.us, załączając kupon w formacie pdf oraz nr telefonu do kontaktu w celu umówienia się na lekcję skype. W odpowiedzi zwrotnej przesłany także zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu. Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 osoba może wykorzystać 1 kupon.

Opis szczegółowy

Ucz się na specjalnej platformie językowej w dowolnym miejscu i czasie, także dzięki aplikacji mobilnej!W pakiecie 4 indywidualne lekcje skype z lektorem języka angielskiego lub niemieckiego!Twoja przepustka do międzynarodowej kariery! Podejmij wyzwanie - poznaj języki obce i osiągnij swój cel!   Kupon obejmuje:4 indywidualne lekcje skype po 45 minut z lektorem języka angielskiego lub niemieckiego do wykorzystania w ciągu miesiąca,miesięczny dostęp do platformy Lerni (nauka 5 języków obcych online: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i francuskiego na różnych poziomach),możliwość odwołania lekcji bez konsekwencji na 24 godziny planowaną lekcją.w przypadku odwołania lekcji Klient ma 3 miesiące na odrobienie jej,indywidualne podejście do kursanta.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj